playspot.pl - twoje miejsce w świecie rozrywki
Dodane przez dnia 09.06.2010 19:16
8 czerwca, w późnych godzinach popołudniowych odbyła się oficjalna premiera serwisu PlaySpot.pl, skierowanego głównie do sympatyków wirtualnej rozrywki i nie tylko.

PlaySpot.pl jest platformą zajmującą się sprzedażą szeroko rozumianej rozrywki. W jego asortymencie znajdują się nowe gry przeznaczone na komputery klasy PC oraz konsole PlayStation 3, Xbox 360, PSP, Wii, PS2 i NDS. W ofercie sklepu znajdą się najświeższe filmowe produkcje dostępne na nośnikach DVD oraz blue-ray. Natomiast, osoby lubiące spędzać wolny czas w nieco bardziej realny sposób mogą zakupić rozmaite gry planszowe, a także gadżety filmowe oraz gamingowe. Już teraz dostępnych jest 38 figurek i 753 gry video.

Na chwilę obecną, została udostępniona jedynie wersja beta serwisu. Z biegiem czasu będą pojawiać się kolejne możliwości, które z pewnością przypadną do gustu odwiedzającym. PlaySpot.pl będzie wykorzystywać najnowocześniejsze techniki networkingu, a przede wszystkim oferować łatwą wymianę treści z serwisami typu Twitter, Blip, YouTube, FaceBook, MySpace, GaduGadu, czy Wykop.