Konkurs na tłumaczenie imion postaci w Simon the Sorcerer 5 - rozwiązanie!
Dodane przez Przemo dnia 18.03.2010 17:53
Chyba na tę chwilę czekaliście z niecierpliwością. Oto lista nagrodzonych, których propozycje imion postaci zostaną wykorzystane w polskiej wersji przygodówki Simon the Sorcerer 5: Kto nawiąże kontakt?.

Poniższa lista prezentuje osoby, które jako pierwsze zgłosiły daną propozycję. Wygrani otrzymają po egzemplarzu gry Simon the Sorcerer 5 lub wybrany dowolny inny tytuł z serii The Adventure Collection, a także zostaną ujęte na liście tłumaczy w creditsach.UWAGA! Wszystkich zwycięzców prosimy o jak najszybsze przesłanie imienia, nazwiska, danych korespondencyjnych oraz TYTUŁY GRY z serii TAC, którą chcą otrzymać w nagrodę, na adres: evillady[małpa]adventure-zone.home.pl

Otrzymaliśmy także od firmy IQ Publishing krótkie uzasadnienie, dlaczego zostały wybrane takie, a nie inne propozycje. By je przeczytać, przejdźcie pod ten adres!

Pragniemy podziękować firmie IQ Publishing za możliwość zorganizowania konkursu, a wszystkim zainteresowanym za aktywność i udział w zabawie. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu. Już niebawem powinny pojawić się kolejne atrakcje.