Polskie, unikatowe wydanie Machinarium już w sklepach!
Dodane przez Przemo dnia 25.02.2010 23:37
Machinarium, niezwykle oryginalna, pomysłowa i wciągająca przygodówka. Jej największymi atutami są: fabuła, pomysł, grafika i niesamowity klimat!

Z ogromną radością spieszymy poinformować, że dostępne jest już w sprzedaży unikatowe, polskie wydanie jednej z najbardziej oczekiwanych przygodówek tego roku – oryginalnej, ambitnej i nowatorskiej gry – Machinarium!

W Machinarium wszystko jest wyjątkowe – bohater, klimat, zagadki, grafika, muzyka… Gra zdobywa świetne, bardzo wysokie oceny w mediach o grach komputerowych – krajowych i zagranicznych a gracze na całym świecie zachwycają się oryginalnością i pomysłowością tej niezwykłej przygodówki. Dlatego właśnie uznaliśmy, że taka gra zasługuje na wybite wydanie.

Przejdź do dalszej części newsa >>
Treść rozszerzona
Machinarium, niezwykle oryginalna, pomysłowa i wciągająca przygodówka. Jej największymi atutami są: fabuła, pomysł, grafika i niesamowity klimat!Z ogromną radością spieszymy poinformować, że dostępne jest już w sprzedaży unikatowe, polskie wydanie jednej z najbardziej oczekiwanych przygodówek tego roku – oryginalnej, ambitnej i nowatorskiej gry – Machinarium!

W Machinarium wszystko jest wyjątkowe – bohater, klimat, zagadki, grafika, muzyka… Gra zdobywa wyjątkowe, bardzo wysokie oceny w mediach o grach komputerowych – krajowych i zagranicznych a gracze na całym świecie zachwycają się oryginalnością i pomysłowością tej niezwykłej przygodówki. Dlatego właśnie uznaliśmy, że taka gra zasługuje na wybite wydanie.

Nasze polskie, unikatowe wydanie tej gry zawiera:

• oryginalne, metalowe pudełko ze specjalnym wycięciem na płytę,
• płytę DVD z grą po polsku w 2 wersjach (PC i MAC),
• soundtrack (14 utworów w formacie MP3 i FLAC),
• album EP (5 utworów w formacie MP3 i FLAC),
• duży, rozkładany, kolorowy plakat z gry.

Cena tego unikatowego i jedynego wydania to TYLKO 49,90 PLN.

O grze Machinarium

Machinarium to wybitna przygodówka typu point & click, niezwykła i pomysłowa w każdym calu!
Jej największymi atutami są przede wszystkim: fabuła, pomysł, grafika i niesamowity klimat – wszystko wciąga od samego początku.

Gra jest dziełem niezależnego czeskiego studia, Amanita Design, autorów obydwu części flashowych przygodówek – Samorost, które zyskały spore grono fanów, a nowsza z nich, podczas dziewiątej edycji Independent Games Festival, zdobyła główną nagrodę w kategorii najlepszej gry przeglądarkowej.

Niesamowity klimat panujący w grze dodatkowo podkreśla wspaniała muzyka, której kompozytorem jest Tomáš Dvořák, znany jako Floex, odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową obu części Samorostów.

Jako ciekawostkę należy dodać, że w grze nie występują prawie w ogóle żadne dialogi – jest ”niema”. Cały klimat budowany jest za pośrednictwem atrakcyjnej narracji w postaci komiksowych dymków oraz bajecznych, ręcznie rysowanych scenerii, które przyniosły twórcom nagrodę "Excellence in Visual Art".

Machinarium zbiera doskonałe recenzje, wśród nich wiele jest ocen na poziomie 90% i 100%! CD Action, prestiżowy polski magazyn o grach komputerowych ocenił grę na 90%: „Przygodówka niemal bez słów. Gra niemal bez wad. Nie sposób się od niej oderwać”. Dodatkowo, Machinarium otrzymało od CD Action specjalne wyróżnienie – „CD Action poleca”, wyróżnienie, które przyznawane jest bardzo rzadko, tylko i wyłącznie grom wybitnym!!!

Gra Machinarium ukała się w polskiej wersji językowej, w największej serii gier przygodowych - The Adventure Collection.

Opis gry:
Celem gracza, który wciela się w postać robota zesłanego na złomowisko. jest powrót do miasta Machinarium, gdzie musi ocalić swoją dziewczynę, władcę miasta i pokonać złe roboty z Black Cap Brotherhood – aby tego dokonać, gracz musi wykorzystać swój intelekt i znalezione przedmioty do rozwiązania łamigłówek.

Najważniejsze cechy:
• klimat gry, oryginalność i pomysłowość od początku do końca!
• fantastyczna przygoda
• bajkowe oprawa graficzna, klimatyczne lokacje, ręcznie rysowane scenerie
• zaskakujące, oryginalne mini gierki, puzzle i łamigłówki angażujące intelekt, spryt, pomysłowość
• dopracowane do perfekcji animacje postaci
• przepiękna, budująca nastój w grze muzyka
• polska wersja językowa!Zobacz jak wygląda gra i zagraj w wersję demonstracyjną!
Więcej informacji: Machinarium PL

Patronat nad grą objęli:
Onet.pl - Polski Portal Internetowy
CD-Action (CDA) - największe w Polsce pismo dla graczy
Dziennik Gazeta Prawna - ogólnopolski dziennik zawierający bieżące informacje z kraju i ze świata, opiniotwórcze komentarze ekspertów, pogłębione analizy biznesowo-prawne, a także bogaty serwis ekonomiczny
Adventure Zone - serwis poświęcony w pełni grom przygodowymSeria The Adveture Collection (TAC)
to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.
Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl