Goin' Downtown w planie wydawniczym IQ Publishing
Dodane przez Przemo dnia 25.02.2010 23:26
W najbliższym czasie, seria The Adventure Collection poszerzy się o jeden nowy tytuł - futurystyczną przygodówkę Goin' Downtown.

"Fascynująca historia wielu wzlotów i upadków głównego bohatera, zawierająca wiele zagadek do rozwiązania. Niewątpliwym atutem gry jest prosty interfejs użytkownika i bardzo szczegółowa grafika typu cel-shading.

Przenieś się do futurystycznego Nowego Jorku w roku 2072, aby podjąć wyzwanie w ekscytującej grze przygodowej typu point & click. Wcielasz się w postać charyzmatycznego bohatera o imieniu Jake, który zarabia na życie jako mierny i sfrustrowany policjant. Pewnego ranka, patrolując swoją dzielnicę, napotyka nieprzytomną, atrakcyjną kobietę. Jake niezdarnie ją cuci, po czym okazuje się, że kobieta straciła pamięć. To jest początek ekscytującej przygody z elementami kryminału śledczego.

Przejdź do dalszej części newsa >>
Treść rozszerzona
W najbliższym czasie, seria The Adventure Collection poszerzy się o jeden nowy tytuł - futurystyczną przygodówkę Goin' Downtown.

"Fascynująca historia wielu wzlotów i upadków, głównego bohatera, zawierająca wiele zagadek do rozwiązania. Niewątpliwym atutem gry jest prosty interfejs użytkownika i bardzo szczegółowa grafika typu cel-shading.

Przenieś się do futurystycznego Nowego Jorku w roku 2072, aby podjąć wyzwanie w ekscytującej grze przygodowej typu point & click. Wcielasz się w postać charyzmatycznego bohatera o imieniu Jake, który zarabia na życie jako mierny i sfrustrowany policjant. Pewnego ranka patrolując swoją dzielnicę, napotyka nieprzytomną, atrakcyjną kobietę. Jake niezdarnie ją cuci, po czym okazuje się, że kobieta straciła pamięć. To jest początek ekscytującej przygody z elementami kryminału śledczego.

Najważniejsze cechy:

* przyprawiająca o dreszczyk emocji historia z czarnym humorem i pasjonującymi postaciami
* emocje rodem z dobrego psychologicznego thrillera s-f
* prosty interfejs użytkownika typu point & click
* dynamiczne efekty świetlne w czasie rzeczywistym
* ponad 40 lokalizacji i ponad 30 bohaterów
* klimatyczna ścieżka dźwiękowa
* bardzo szczegółowa, komiksowa grafika
* rewolucyjny system łamigłówek dla początkujących i profesjonalistów
* gra twórców "Simon the Sorcerer - Chaos Happens" i "Everlight"
* polska wersja językowa (napisy)!


Oficjalna strona serii TAC: www.tac.iqp.pl

Więcej informacji na stronie www.iqp.pl oraz www.exerion.pl