Zapoznaj się z niesamowitym polskim wydaniem Machinarium!
Dodane przez Przemo dnia 15.02.2010 19:57
Tego jeszcze nie było! Wyjątkowa gra wymaga wyjątkowego wydania! Zobacz jak będzie wyglądało nasze wydanie Machinarium dla polskich graczy.

Przejdź do dalszej części newsa >>
Treść rozszerzona
Zapoznaj się z niesamowitym polskim wydaniem Machinarium!

Tego jeszcze nie było! Wyjątkowa gra wymaga wyjątkowego wydania! Zobacz jak będzie wyglądało nasze wydanie Machinarium dla polskich graczy.Zapewne jak już wiecie wkrótce w Wasze ręce oddamy jedną z najbardziej oczekiwanych gier komputerowych – oryginalną, ambitną i nowatorską grę przygodową – Machinarium!
Z racji tego, że jest to wyjątkowa gra postanowiliśmy to podkreślić przez oddane „cesarzowi co cesarskie”. Uznaliśmy, że Machinarium po prostu nie zasługuje sobie aby było wydane jak tysiące innych gier. Plastikowe pudełko z płytą CD i instrukcją to byłby brak szacunku dla tej gry! W związku z tym przygotowaliśmy dla Was polskie, unikatowe wydanie tej gry, które zawiera:

• oryginalne, metalowe pudełko ze specjalnym wycięciem na płytę,
• płytę DVD z grą po polsku w 2 wersjach (PC i MAC),
• soundtrack (14 utworów w formacie MP3 i FLAC),
• album EP (5 utworów w formacie MP3 i FLAC),
• duży, rozkładany, kolorowy plakat z gry.

Najważniejszą dla Was informacją jest to, że to jedyna gra na rynku w takiej formie, nie w edycji kolekcjonerskiej a dla każdego, a jej cena przez to nie będzie wyższa i będzie wynosiła 49,90 PLN!

Machinarium to wybitna przygodówka typu point & click, niezwykła i pomysłowa w każdym calu!

Jej największymi atutami jest przede wszystkim fabuła, pomysł, grafika i niesamowity klimat – wszystko wciąga od samego początku.
Gra jest dziełem niezależnego czeskiego studia, Amanita Design, autorów obydwu części flashowych przygodówek – Samorost, które zyskały spore grono fanów, a nowsza z nich, podczas dziewiątej edycji Independent Games Festival, zdobyła główną nagrodę w kategorii najlepszej gry przeglądarkowej.

Niesamowity klimat panujący w grze dodatkowo podkreśla wspaniała muzyka, której kompozytorem jest Tomáš Dvořák, znany jako Floex, odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową obu części Samorostów.

Jako ciekawostkę należy dodać, że w grze nie występują prawie w ogóle żadne dialogi – jest ”niema”. Cały klimat budowany jest za pośrednictwem atrakcyjnej narracji w postaci komiksowych dymków oraz bajecznych, ręcznie rysowanych scenerii, które przyniosły twórcom nagrodę "Excellence in Visual Art".

Machinarium zbiera doskonałe recenzje, wśród nich wiele jest ocen na poziomie 90% i 100%!

CD Action, prestiżowy polski magazyn o grach komputerowych ocenił grę na 90%: „Przygodówka niemal bez słów. Gra niemal bez wad. Nie sposób się od niej oderwać”. Dodatkowo, Machinarium otrzymało od CD Action specjalne wyróżnienie – „CD Action poleca”, wyróżnienie, które przyznawane jest bardzo rzadko, tylko
i wyłącznie grom wybitnym!!!

Machinarium ukaże się w polskiej wersji językowej, w największej serii gier przygodowych - The Adventure Collection.


Opis gry:
Celem gracza, który wciela się w postać robota zesłanego na złomowisko. jest powrót do miasta Machinarium, gdzie musi ocalić swoją dziewczynę, władcę miasta i pokonać złe roboty z Black Cap Brotherhood – aby tego dokonać, gracz musi wykorzystać swój intelekt i znalezione przedmioty do rozwiązania łamigłówek.

Najważniejsze cechy:
• klimat gry, oryginalność i pomysłowość od początku do końca!
• fantastyczna przygoda
• bajkowe oprawa graficzna, klimatyczne lokacje, ręcznie rysowane scenerie
• zaskakujące, oryginalne mini gierki, puzzle i łamigłówki angażujące intelekt, spryt, pomysłowość
• dopracowane do perfekcji animacje postaci
• przepiękna, budująca nastój w grze muzyka
• polska wersja językowa!Zobacz jak wygląda gra i zagraj w wersję demonstracyjną!
Więcej informacji: Machinarium PL

Patronat nad grą objęli:
Onet.pl - Polski Portal Internetowy
CD-Action (CDA) - największe w Polsce pismo dla graczy
Dziennik Gazeta Prawna - ogólnopolski dziennik zawierający bieżące informacje z kraju i ze świata, opiniotwórcze komentarze ekspertów, pogłębione analizy biznesowo-prawne, a także bogaty serwis ekonomiczny
Adventure Zone - serwis poświęcony w pełni grom przygodowymSeria The Adveture Collection (TAC)
to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.
Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl