Still Life 2 - dziś premiera kontynuacji kultowej przygodówki!
Dodane przez Przemo dnia 18.12.2009 16:58
Dzisiaj do sklepów na terenie całej Polski trafiła kontynuacja przygód Victorii McPherson w grze Still Life 2. Serwis Adventure Zone objął oficjalny patronat nad przygodówką. Oto informacja prasowa udostępniona przez polskiego wydawcę gry - firmę IQ Publishing.

"Z wielką przyjemnością informujemy, że już dzisiaj na półki sklepowe w całym kraju trafiła prawdziwa „perełka” dla wszystkich fanów gier komputerowych - znakomita i wciągająca przygodówka pt. Still Life 2. Still Life 2 to kontynuacja kultowej „jedynki” - dalsze przygody agentki FBI, Victorii McPherson. Pierwsza część została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez graczy na całym świecie a jej wysoka jakość i niezwykła grywalność została doceniona przez media branżowe. Tym razem prowadzone przez agentkę śledztwo będzie obfitowało w jeszcze ciekawsze zagadki i wyzwania! Twoim zadaniem będzie ujawnienie tożsamości przestępcy, seryjnego mordercy z pierwszej części Still Life, który wymknął się sprawiedliwości. Czytaj więcej >>
Treść rozszerzona
Dzisiaj do sklepów na terenie całej Polski trafiła kontynuacja przygód Victorii McPherson w grze Still Life 2. Serwis Adventure Zone objął oficjalny patronat nad przygodówką. Oto informacja prasowa udostępniona przez polskiego wydawcę gry - firmę IQ Publishing.

"Z wielką przyjemnością informujemy, że już dzisiaj na półki sklepowe w całym kraju trafiła prawdziwa „perełka” dla wszystkich fanów gier komputerowych - znakomita i wciągająca przygodówka pt. Still Life 2. Still Life 2 to kontynuacja kultowej „jedynki” - dalsze przygody agentki FBI, Victorii McPherson. Pierwsza część została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez graczy na całym świecie a jej wysoka jakość i niezwykła grywalność została doceniona przez media branżowe. Tym razem prowadzone przez agentkę śledztwo będzie obfitowało w jeszcze ciekawsze zagadki i wyzwania! Twoim zadaniem będzie ujawnienie tożsamości przestępcy, seryjnego mordercy z pierwszej części Still Life, który wymknął się sprawiedliwości.

Gra ukazała się się w polskiej wersji językowej, w serii The Adventure Collection w rewelacyjnej cenie 49,90 PLN.Opis gry:

Jesień 2008, Victoria zostaje wysłana do stanu Maine, gdzie właśnie zostało znalezione ciało Ellen Dunnigan. Modus operandi i zapis wideo przesyłany do policji i prasy nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tożsamości zabójcy: Oprawca z East Coast uderzył ponownie! Autopsja nie pomogła w ustaleniu żadnych tropów, gdyż po morderstwie ciało zostało dokładnie umyte przez sprawcę. Po raz kolejny zabójca nie dopuścił się żadnych błędów.

W motelu, gdzie zamieszkała w Main, Victoria trafia na artykuł dziennikarki Palomy Hernandez, traktujący o wszystkich dotychczasowych zbrodniach oprawcy z East Coast, w którym autorka krytykuje FBI za brak postępu w śledztwie. Wkrótce Victoria otrzymuje telefon od Hernandez z prośbą o wieczorne spotkanie. Dziennikarka twierdzi, że jest w posiadaniu kilku cennych wskazówek dotyczących zabójcy. Victoria stanowczo odmawia. Kilka chwil później, Paloma zostaje porwana przez Oprawcę ...

Rozpoczyna się szaleńczy wyścig z czasem, podczas którego gracz musi wcielić się zarówno w ścigającą Oprawcę Victorię, jak i uciekającą przed śmiercią Palomę.

Najważniejsze cechy:

* wciągający kryminał śledczy
* dwie bohaterki i dwa punkty widzenia
* wiele ciekawych łamigłówek
* intrygująca fabuła
* starannie dopracowana oprawa audio-wizualna nadająca grze niezwykłego klimatu
* polska wersja językowa!

Zapraszamy do naszego sklepu www.exerion.pl

Więcej informacji: Still Life 2 PL

Seria The Adveture Collection (TAC) to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adveture Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl

Rozpocznij szaleńcze śledztwo!"