Adventure Zone nr 74 już dostępny!
Dodane przez Przemo dnia 16.11.2009 20:14
Tym razem bez żadnych opóźnień, oddajemy w Wasze ręce (może nie do końca w ręce, ale na pewno na Wasze dyski) grudniowy numer zinu Adventure Zone, opatrzony numerkiem 74. Za oknami złota jesień, powoli zaczynamy odczuwać nieubłaganie zbliżającą się zimę. Mimo tego, w redakcji ręce, aż palą się do roboty. Zwłaszcza dzięki inicjatywie IQ Publishing, który ostatnimi czasy rozpieszcza fanów kolejnymi przygodówkowymi tytułami. Nasi recenzenci nie będą mogli narzekać na brak zajęć, a część ich pracy poznacie już niebawem. Czytaj więcej >>
Treść rozszerzona
Tym razem bez żadnych opóźnień, oddajemy w Wasze ręce (może nie do końca w ręce, ale na pewno na Wasze dyski) grudniowy numer zinu Adventure Zone, opatrzony numerkiem 74. Za oknami złota jesień, powoli zaczynamy odczuwać nieubłaganie zbliżającą się zimę. Mimo tego, w redakcji ręce, aż palą się od roboty. Zwłaszcza dzięki inicjatywie IQ Publishing, który ostatnimi czasy rozpieszcza fanów kolejnymi przygodówkowymi tytułami. Nasi recenzenci nie będą mogli narzekać na brak zajęć, a część ich pracy poznacie już niebawem.Skupmy się jednak na zinie. Jak wiecie, nasza trzyosobowa ekipa, czyli Evillady, Kami i telipinus wybrali się na tegoroczne Poznań Game Arena. Pełną relację z przebiegu imprezy znajdziecie wewnątrz numeru. Specjalnie z tej okazji, przeprowadziliśmy także wywiady z redaktorami pisma CD-Action (CormaC i Hut) oraz Rafałem Korytkowskim – przedstawicielem firmy IQ Publishing. Na zakończenie felieton Kami, która krytycznym okiem spojrzała na PGA i opisuje wszystkie niedociągnięcia oraz błędy organizatorów, jakie miały miejsce podczas targów. A wszystko to okraszone sporą ilością zdjęć, które nie powinny zawieść męskiej części czytelników.

W miedzyczasie, druga część redakcji wcale nie próżnowała. Mertruve wysmażył dla Was dwie recenzje przygodówek – baśniowego Ceville oraz surrealistycznego The Path. Mamy nadzieję, że taka nagła zmiana klimatu nie odcisnęła piętna na jego postrzeganiu rzeczywistości. :) Skoro mowa o dreszczowcach - spod pióra Percivala wyszła zapowiedź gry Mile of Cry, tworzonej przez polskie studio Fearless, a także włoskiego Audere Semper.Dobrym uzupełnieniem zapowiedzi The Scream of Madness (którą mogliście przeczytać w poprzednim numerze) jest wywiad z autorem gry. Damian zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań, za co bardzo mu dziękujemy. Mamy również recenzję Yoomurjak’s Ring, a jako excluzive, wywiad z twórcą przygodówki oraz aktorami – Laszlo Gorog’iem i Ganxsta Zolee (znanym węgierskim raperem). Rozmowę z nimi wszystkimi przeprowadziła Evillady.

Jak sami widzicie, numer ten obfituje w wiele ciekawych artykułów. Pozostaje nam tylko zachęcić do czytania i umieszczania opinii. Kolejny numer powinien pojawić się za równy miesiąc, czyli 16 grudnia… Chyba, że dopadnie nas szał przedświątecznych zakupów i przygotowań. :)

Tutaj pobierzesz najnowszy numer Adventure Zone.

Na zakończenie pragniemy poinformować, że całe archiwum zinów umieściliśmy na nowym serwerze. Od teraz możecie pobierać pliki bez żadnych limitów, ani potrzeby wpisywania kodów potwierdzających. W tym celu, odwiedźcie poniższy adres. Uaktualniliśmy także linki w Pobieralnii. Zapraszamy!

http://filefront.com/user/AdventureZonePL