Fearless uruchamia nową stronę internetową
Dodane przez Przemo dnia 22.09.2009 10:00
Studio Fearless uruchomiło kilka dni temu odświeżoną stronę internetową, na której zostało udostępnionych sporo nowych informacji o tworzonej przez nich przygodówce Mile of Cry. W dziale"Media" znajdziemy zwiastun, szkice koncepcyjne, a także cztery obrazki pochodzące z wersji demonstracyjnej gry, przeznaczonej jedynie dla producentów. Można również dowiedzieć się co nieco o samych autorach oraz podyskutować z nimi na nowo otwartym forum dyskusyjnym.

Mile of Cry to klasyczna gra przygodowa utrzymana w klimatach horroru psychologicznego. Jej produkcją zajmuje się polskie studio Fearless, skupiające w sobie ludzi o dużym doświadczeniu w branży gier komputerowych. Zespół jest w trakcie poszukiwania producenta, który zechciałby sfinansować dalsze prace. Więcej o tej produkcji możecie przeczytać w tym newsie oraz naszej Encyklopedii.

Jeśli twórcom uda się znaleźć producenta do końca tego roku, to gra powinna pojawić się już w czwartym kwartale 2010. Więcej informacji należy szukać na stronie www.fear-less.eu.