Secret Files 2: Puritas Cordis w planie wydawniczym Cenega!
Dodane przez Przemo dnia 03.02.2009 18:09
Jako wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informujemy o włączeniu do planu wydawniczego drugiej części przygód odważnej Niny!
Treść rozszerzona
Jako wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informujemy o włączeniu do planu wydawniczego drugiej części przygód odważnej Niny!

Epidemie chorób zakaźnych w Afryce, trzęsienia ziemi w Japonii, płonące złoża ropy naftowej na Bliskim Wschodzie, erupcje wulkanów w Azji, kryzys gospodarczy i wojna domowa w Ameryce Południowej? To tylko kilka z długiej listy klęsk żywiołowych, które wstrząsają każdym zakątkiem globu. Największe umysły świata nie są w stanie znaleźć przyczyn tych tajemniczych wydarzeń. Czyżby telewizyjny kaznodzieja Pat Shelton głosił prawdę i Ziemia rzeczywiście stanęła na skraju zagłady? Jeśli tak, to ratunek przed nieuchronną apokalipsą znajdą jedynie ludzie o niezachwianej wierze i czystych sercach. Czy jesteś jednym z nich?

Gra przygodowa Secret Files 2: Puritas Cordis to kontynuacja znanej i lubianej gry Secret Files: Tunguska, dzięki której przeżyjesz niezapomniane przygody wraz z Niną Kalenkow i Maxem Gruberem. Choć ich drogi się rozeszły, niewytłumaczalne zjawiska o skali globalnej splotą ich losy z powrotem i rzucą w wir wydarzeń, które zmienią oblicze świata.

Cechy charakterystyczne:
- klasyczna gra przygodowa typu point & click, będąca kontynuacją kultowej Secret Files: Tunguska;
- rozbudowane dialogi;
- bogate w detale połączenie grafiki 2D i 3D;
- wysokiej jakości przerywniki filmowe;
- wiele zrealizowanych z rozmachem lokacji rozsianych po egzotycznych zakątkach świata;
- możliwość naprzemiennej kontroli kilku postaci;
- wygodny inwentarz i dziennik z rozbudowanym systemem pomocy;
- gra w polskiej wersji językowej (napisy).

Powyższa informacja prasowa pochodzi ze strony: http://www.cenega.pl/?ID=6455