Tytuł: Adventure Zone - Przygodówki od A do Z :: Nowinki

Dodane przez SirXan dnia 21.07.2013 16:59
#561

Dla miłośników gry darmówki przygodowe-przetrwanie, warto rzucić okiem na to:

Gods Will Be Watching - darmowa gra i zapowiedź "Edycja Rozbudowana":
http://www.deconstructeam.com/games/gods-will-be-watching/
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=78704

Info z GryOnline.pl:
Gods Will Be Watching to smutna gra survivalowa. W dalekiej przyszłości statek kosmiczny rozbija się na pokrytej śniegiem obcej plancie. Naszym zadaniem jest umożliwienie załodze przetrwania przez 40 dni, aż do przybycia pomocy. Musimy chronić podwładnych przed mrozem, drapieżnikami i infekcjami oraz zapewnić im pożywienie. W ciągu jednego dnia możemy wykonać raptem pięć czynności. Każdy z członków załogi ma inne umiejętności i jego śmierć negatywnie wpływa na szanse przeżycia. Mięsem zmarłych możemy nakarmić żyjących i często zmuszeni zostaniemy wręcz do zamordowania jednego z podwładnych, byle tylko umożliwić reszcie przeżycie. Gra jest trudna, ale w tym leży cały jej urok. Nawet porażki nie zniechęcają do zabawy, gdyż cały czas ma się ochotę na wypróbowanie alternatywnych ścieżek.

P.S. Warto wiedzieć, że da się ukończyć bez konieczności uśmiercania jednego z towarzyszach. :) Ale trzeba bardziej się postarać.


Don't Escape - darmowa gra:
http://scriptwelder.com/games/dontescape/

Info z GryOnline.pl :
Don't Escape to wyśmienita przygodówka, która stawia na głowie gatunek escape the room. Tutaj naszym zadaniem jest uczynienie wszystkiego co się da, aby zapobiec wydostaniu się bohatera z drewnianej chaty. Jest on bowiem wilkołakiem i wraz z nadejściem pełni zamieni się w krwiożerczą bestię, która rozszarpie każdego, kogo napotka. Musimy wykorzystać przedmioty znalezione w domu i jego okolicach do stworzenia przeszkód, które skutecznie zatrzymają nas po przemianie w potwora. Gra jest całkiem nieliniowa - zależnie od tego co zrobimy na końcu zaprezentowany nam zostanie przebieg całej nocy. Dzięki temu nawet porażki stanowią dobrą zabawę.

Co wy o tym myślicie?

Edytowane przez SirXan dnia 01.01.1970 01:00