Tytuł: Adventure Zone - Przygodówki od A do Z :: Adventure Zone 62 - zawartość

Dodane przez drozda dnia 06.02.2006 12:01
#14

Nigdy nie miałem nic przeciwko konstruktywnej krytyce Wink2
Elum napisał:
Po pierwsze - layout AZ62. Podoba mi się. Bardzo. O wiele bardziej niż obecny layout strony. Nawet to minimalistyczne (Adventure Zone napisane zwykłą czcionką) logo jest IMHO ładniejsze niż ta porażka (no offense) z Kate, April i LeChuckiem z MI3. Myślałeś o tym drozda, żeby wprowadzić tą zieleń na główną? Ja bym sie nie wahał ani przez chwilę.

Obecny layout jest kolorowy, wesoły, budzi różne odczucia i napewno nie jest tym, który będzie na stałe Wink2 Szykują się zmiany, to pewne. Ale o tym już pisałem parę postów wyżej:
drozda napisał:
Dzięki temu będę mógł trochę odsapnąć i zastanowić się wreszcie w jakim dokładnie kierunku AZ powinno zmierzać. Bo (nie zaczynaj zdania od "bo"!) jak narazie wszystko idzie tak trochę na "Huraaaa!". Trzeba parę spraw dokładnie przemyśleć :)

A w tych "sprawach" jest oczywiście również layout. Niech tylko skończy się sesja (+poprawkowa Grin).

Elum napisał:
Po drugie - teksty AZ62. Tutaj niestety wciąż (od sześćdziesięciu dwóch numerów) to samo. Dlaczego one są tak cholernie... nierówne!? To znaczy część z nich jest bardzo dobra, a część zwyczajnie kiepska (przy gołąbkach odpadłem). Zin sporo na tym traci. Niestety.

Hmm, to już jest poważny zarzut. Mógłbym powiedzieć, że nasze teksty są doskonałe - ale tak nie jest, niczyje nie są. Napewno czytałeś w dziale "Redakcja" moich kilka słów na temat byłych redaktorów. Nie da się ukryć, że ekipa w ciągu tych 62 numerów zmieniała się kilka (naście?) razy kompletnie. A tak to jest, że każdy zanim zacznie pisać na bardzo dobrym poziomie wypuści kilka tekstów trochę niższych lotów - sam jak teraz czytam swoje pierwsze artykuły to aż śmiać mi się chce. Powinniśmy wprowadzić ostrzejszą selekcję tekstów? Dodaję do listy przemyśleń Wink2