Myst (gra)
Myst-Explorer's Toolkit 2.1.16
drozda dnia 01.05.2006 12:45
To łatwe w obsłudze narzędzie pozwala fanom Mysta zmieniać język w Uru i w Myst IV oraz wydobywać z zapisanych stanów gry dziennik podróży. W nowej wersji można przełączać się między takimi językami jak: niemiecki, angielski i francuski (w Uru - Ages beyond Myst) oraz angielski, niemiecki, hiszpański, włoski oraz duński w Myst IV. Nie wiem czy druga funkcja (wyciąganie dziennika podróży) działa z polską wersją. Jeżeli ma ktoś okazję sprawdzić to niech da znać. W innym wypadku narzędzie przyda się tylko osobom posiadającym jedną z wyżej wymienionych wersji językowych gry.

Narzędzie ściągnąć można z tego miejsca (617kb). Oficjalną stronę projektu z większą ilością informacji o narzędziu znajdziecie pod tym adresem.HCA - The Ugly Prince Duckling
HCA - The Ugly Prince Duckling
drozda dnia 01.05.2006 12:33
Chyba każdy zna baśnie Hansa Christiana Andersena? Niedługo będziemy mieli okazję przypomnieć sobie tego autora dzięki nowej grze przygodowej autorstwa duńskiej firmy Guppyworks. Gra zatytułowana HCA - The Ugly Prince Duckling zapowiada się naprawdę ciekawie. Kto chce zobaczyć Kopenhagę w Złotym Wieku? Po więcej informacji odsyłam pod ten adres (pdf, 210kb).

Zapraszam również do naszej nowo otwartej galerii z gry oraz na oficjalną stronę po bardzo wysokiej jakości screeny (nawet po 4mb jeden obrazek!): www.guppyworks.com.

UPDATE:
Na stronie gry pojawił się również nowy film. Waży on 81,3mb i ściągnąć go można dokładnie z tego miejsca.AZ
Jak widzicie strona uległa kompletnej przebudowie. Nowa wersja jest wg nas lepsza, wygodniejsza w obsłudze i ogólnie ładniejsza :). Po pierwsze mamy nową domenę, przez którą możecie nas odwiedzać:

www.adventure-zone.info


Co prawda przeprowadzka cały czas trwa, ale myślę że to co już dla Was przygotowaliśmy w zupełności na nowy początek wystarczy.

Warto wspomnieć, że wszystkie posty, tematy oraz użytkownicy zostali przeniesieni ze starego forum - dlatego (jeżeli rejestrowałeś się wcześniej na naszym forum) w panelu po lewej możesz wpisać swoje dane i hasło, dzięki czemu się zalogujesz.

Kliknij na Czytaj więcej, aby dowiedzieć się... no więcej :P