80 Dni (gra)
Frogwares - wywiad
drozda dnia 10.05.2006 16:46
Wywiad z twórcami 80 Dni, firmą Frogwares przeprowadził serwis Adventure Advocate.

Przypomnę, że polską premierą zajmuje się Play, który w tej chwili informuje, iż gra pojawi się 15 czerwca...URU (gra)
Uru Live - żyje
drozda dnia 09.05.2006 16:59
Podtrzymywana długo przez fanów gra w końcu doczekała się miejsca w którym znowu ożyje. Stanie się to dzięki wspomnianemu trochę niżej serwisowi GameTap. To za jego sprawą gracze znów będą mogli (oczywiście za opłatą) wejść w świat tej onlinowej wersji URU.

Więcej o tym wydarzeniu poczytać możecie np. w serwisie Adventure Gamers (na stronie znaleźć możecie również galerię zdjęć z gry).Sam & Max (gra)
Sam & Max Season 1
drozda dnia 09.05.2006 16:43
"No, your eyes do not deceive you. Sam & Max are alive and kicking, and starring in their very own video game series starting this fall!"

I to jest dokładnie to co myślicie! Już w ten czwartek będzie można ściągnąć trailer z E3 ukazujący nową grę z Samem i Maxem. Zapraszam do odwiedzenia nowej strony przygotowanej przez Telltale: http://www.telltalegames.com/samandmax, na której znajdziecie już teraz sporo materiałów. Więcej informacji na pewno trafi do nas z targów E3.

Zapraszam również do informacji prasowej, którą znaleźć możecie w serwisie www.mixnmojo.com, z którego dowiemy się więcej o związku Telltale z serwisem GameTap.Paradise (gra)
Paradise w planach Cenegi
drozda dnia 08.05.2006 18:59
Najłatwiej będzie gdy zacytuję tutaj Cenegę:

"Jako wyłączny partner firmy Micro Application w Polsce mamy przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiła najnowsza gra Benoita Sokala - Paradise. Twórca takich hitów jak Amerzone czy Syberia powraca u szczytu formy i znów przedstawia swoje niepowtarzalne wizje fanom gier przygodowych. To już druga - po Dreamfall: The Longest Journey - najwyższej jakości gra przygodowa firmy Micro Application, która trafiła do planu naszej firmy. Bliższe szczegóły na temat daty i sposobu wydania Paradise w Polsce zostaną ujawnione już wkrótce."

Nie pozostaje nam nic tylko czekać na więcej informacji :).Tony Tough 2 (gra)
Dokładnie dwa nowe obrazki znajdziecie w serwisie Worthplaying.

Już za kilka dni targi E3, więc spodziewajcie się większej porcji danych :).