Broken Sword: Anioł Śmierci
Broken Sword IV - trailer
drozda dnia 11.05.2006 14:19
Nowy trailer z gry ważący 10,4 mb znaleźć możecie pod tym linkiem. Trwa on minutę i dwie sekundy i pokazuje sporo elementów z gry. Mimo średniej jakości obrazu, jak najbardziej warto ściągnąć.E3
Nowe materiały z E3
drozda dnia 11.05.2006 14:14
Rozpoczęły się targi E3 a wraz z nimi pojawia się sporo nowych materiałów z gier przygodowych. Na początek proponuję wam przejrzenie nowych obrazków, które dla was wyszukałem.

Po pierwsze rzućcie okiem na dwie nowe galerie:

- Undercover: Operation Wintersun
- Overclocked

oraz dwa nowe obrazki dodane do galerii Secret Files: Tunguska.CD-Action
Black Mirror w CDA!
drozda dnia 11.05.2006 13:24
Wszystkich, którzy do tej pory nie zaopatrzyli się w Black Mirror na pewno ucieszy fakt, iż gra ta pojawi się w czerwcowym numerze CD-Action. Pełną zawartość numeru znaleźć możecie pod tym adresem. A poniżej przedstawiam okładki obu wydań CD/DVD:


info: Zebius
AZ
Aktualizacja strony
drozda dnia 11.05.2006 11:03
Dodałem kilka kompletów tapet oraz dwie galerie. Tapety z gier:

- Belief & Betrayal
- Dreamfall
- Martin Mystere (Crime Stories)
- nowy Sam & Max.

A galerie z Evenings on a Farm near Dikanka 2 oraz Dead Mountaineer's Hotel.Ecstacy Island
Ujawnione zostały dzisiaj informacje o grze z jaką Al Lowe wraca do biznesu. Sam Suede in Undercover Exposure będzie grą łączącą w sobie elementy akcji, skradanki, sporą dawkę humoru i piękne kobiety. Al Lowe wyraźnie podkreślił, że nie będzie to gra przygodowa, choć uważa on, że przemówi ona do osób, które grały w jego poprzednie produkcje. Więcej o grze poczytać możecie na tej stronie, galerię znajdziecie w serwisie Gamershell, a film reklamowy na stronie www.ibaseentertainment.com.