Rime
Tequila Works podało informację, że ich najnowsza produkcja – zręcznościowo-eksploracyjna produkcja Rime trafi do sprzedaży w maju 2017 roku i będzie dostępna na PC, PS4, Xbox One, a także Nintendo Switch. Gracz przejmie kontrolę nad nastoletnim bohaterem i zbada tajemniczą wyspę, wypełnioną przeróżnymi łamigłówkami. Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun.

Lifeless Planet
Recenzja gry Lifeless Planet
Przemo dnia 26.12.2016 18:19
Miłośników eksploracji obcych światów oraz teorii spiskowych zapraszamy do przeczytania recenzji Lifeless Planet w wersji Premier Edition. Autorką tekstu jest crouschynca

Lifeless Planet - recenzja gry

Życzenia od producentów
Długo wyczekiwany przez nas okres świąteczny trwa w najlepsze. Część z nas spędziła ostatnie dni całkowicie offline. Jednak, aby tradycji stało się zadość, publikujemy tegoroczne kartki z życzeniami od producentów i wydawców gier przygodowych. Zapraszamy do rozwinięcia. :)

Call of Cthulhu
Call of Cthulhu trafi do sprzedaży w przyszłym roku i będzie dostępne na PC z systemami Windows, a także konsolach PS4/Xbox ONE. Przypominamy, że tworzeniem gry nie zajmuje się już ukraińskie studio Frogwares (które własny tytuł oparty na prozie Lovercrafta - The Sinking City), a francuskie Cyanide Studio. Tak czy inaczej produkcja nabiera kształtów, co widać w kilku nowo opublikowanych screenach. Aby je obejrzeć, przejdźcie do rozwinięcia.The Little Acre
The Little Acre w sprzedaży
Przemo dnia 17.12.2016 20:36
13 grudnia na platformach Steam oraz gog.com zadebiutowała ręcznie rysowana przygodówka The Little Acre, Gra przenosi nas do Irlandii w latach 50, gdzie poznajemy Aidana oraz jego córkę Lily. Bohater rusza na poszukiwania ojca. W czasie wędrówki przenosi się do dziwnego, nieznanego świata. W procesie twórczym uczestniczył Charles Cecil, autor serii Broken Sword.