Day of the Tentacle
Poznaliśmy datę premiery Day of the Tantacle: Remastered – odświeżonej wersji kultowej przygodówki z 1993 roku pochodzącej ze stajni LucasArts. Prace nad grą sprawuje Tim Schafer oraz jego studio Double Fine Productions (Broken Age), który zaplanował datę premiery na 22 marca.

DotTR można nabywać ekskluzywnie na gog.com w cenie 13,48 € (promocja -10%). W niedługim czasie powinien trafić także na inne platformy sprzedażowe.
Shadow of Nebula
Rodzima produkcja w klimatach science-fiction – Shadows of Nebula z początkiem tego miesiąca zawitała w programie Early Access na Steamie. Jeżeli chcecie wesprzeć szczecińskie studio Bisonia w dalszych pracach na produkcją, to można ją nabywać w cenie 4,99$. Póki co, gra nie posiada polskiej lokalizacji.

Podczas ekspedycji grupa naukowców znajduje statek kosmiczny, który najprawdopodobniej nie został stworzony ludzką ręką. Większość nieznanej dotąd technologii zostaje odszyfrowana przez Alfreda Nebulę. Mężczyzna jest przerażony własnymi odkryciami, które niewłaściwie używane mogłyby doprowadzić do katastrofalnych skutków. Decyduje się więc zniszczyć wszystko. Około 30 lat później poznajemy naszego bohatera – międzygalaktycznego kuriera, który właśnie odparł atak piratów. Poniesione uszkodzenia zmusiły go jednak do lądowania na planecie Venice Blue. Szybko okazuje się, że jej opuszczenie sprawi graczowi wiele problemów, a w międzyczasie staniemy się częścią pewnej intrygi posiadającej charakter globalny.
The Perils of Man
Bill Tiller przez ostatnie kilka lat na różne sposoby próbował powrócić do serii A Vampyre Story - jak dotąd z marnym skutkiem. W międzyczasie jednak wraz ze studiem IFGames wydał przygodówkę The Perils of Man. Pod poniższym linkiem możecie przeczytać nasze wrażenia z przechodzenia gry.

The Perils of Man - recenzja
The Walking Dead: Michonne
The Walking Dead od Telltale Games powróciło! Tym razem w postaci mini-serii, stanowiącej odskocznie przed premierą pełnoprawnego trzeciego sezonu. Mamy dla Was recenzję In Too Deep - pierwszego z trzech planowanych epizodów The Walking Dead: Michonne. Tekst autorstwa Kami:

The Walking Dead: Michonne, Ep. 1 - recenzja
Layers of Fear
Ogłaszamy zwycięzców! Jak na prawdziwych przygodowiczów przystało, przesłaliście wiele poprawnych odpowiedzi. Kopię Layers of Fear otrzymują...

List wygranych widoczna w rozwinięciu newsa >