Her Majesty's Spiffing
Her Majesty's SPIFFING to produkcja 3D utrzymana w komediowym stylu. Wcielimy się w rolę kapitana Franka Lee oraz jego współpracownika Aleda, którzy przemierzają kosmos w poszukiwaniu planet nadających się do skolonizowania i stworzenia galaktycznego Imperium Brytyjskiego. Przygodówka dostępna jest w sprzedaży na Steamie od minionej środy. Do 14 grudnia można ją nabyć w cenie 17,09€.
The walking Dead: Season Three
Telltale Games przygotowuje się do hucznego zakończenia bieżącego roku. W najbliższy wtorek (13 grudnia) otrzymamy ostatni odcinek Batmana, a za kolejny tydzień (20 grudnia) rozpoczniemy ponownie przygodę z Clementine w trzecim sezonie The Walking Dead. Na 2017 rok amerykańskie studio zaplanowało premierę Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Osobiście liczę także na jakieś informacje odnośnie drugiego sezonu Gry o Tron.Kursk
Polskie studio Jujubee bardzo aktywnie promowało swoją nadchodzącą produkcję KURSK między innymi na targach PGA czy Gamescom. Ostatecznie tytuł trafi do sprzedaży w II połowie 2017 roku. Gra opowie o tragicznych wydarzeniach z roku 2000, które doprowadziły do zatonięcia okrętu, przy okazji nakreślając własną interpretację, co do niejasnych przyczyn wypadku.
Dreamfall Chapters
Ostatni, piąty epizod Dreamfall Chapters miał swoją premierę w połowie czerwca. Przez ten czas studio Read Thread Games pracowało nad nową produkcją, a także nad konwersją przygód Zoe oraz Kiana na konsole PS4 oraz XONE. Ostatecznie gra trafi do sprzedaży w wersji finalnej 24 marca 2017. Dla pecetowych graczy bardzo miła być może okaże się informacja, że niedługo zaktualizowane zostaną wszystkie bonusy dołączone do Special Edition. Możemy spodziewać się nowych utworów muzycznych, materiałów graficznych, a także kilku całkiem fajnych niespodzianek (jak obiecują twórcy). Poniżej wizualizacja pudełka wersji konsolowych.

Syberia III
Kalendarz adwentowy z Syberią
Przemo dnia 08.12.2016 20:49
Syberia kojarzy się przede wszystkim w zimą. Dlatego też twórcy nie pozwalają nam zapomnieć o zbliżających się nowych przygodach Kate Walker. Na oficjalnym profilu FB serii codziennie publikowane są jakieś niespodzianki. W ciągu 8 dni mogliśmy obejrzeć nowe screeny z Syberii 3, szkice koncepcyjne, a także posłuchać nowego utworu muzycznego pt. Kate Theme stworzonego przez utalentowanego kompozytora Inona Zura. Wszystkie materiały znajdziecie w rozwinięciu.