Galerie
Galerie
Kami dnia 04.10.2008 15:35
Ostatnio w internecie zaczyna się pojawiać coraz więcej nowych materiałów z różnych przygodówek. Nic dziwnego, do końca roku czeka nas jeszcze wiele wspaniałych premier, m.in. na światowy rynek trafi szpiegowska gra Memento Mori, do której producent Centauri Production udostępnił kilka grafik.

Z kolei nowe screeny z gry Night Watcher zamieścił zagraniczny serwis worthplaying.com. Nowe dzieło rosyjskiej firmy Akella, na podstawie noweli Olega Divova przyjdzie nam poznać już w listopadzie.

A Stroke of Fate, druga gra po Undercover: Operation Wintersun, której akcja rozgrywa się w realiach II Wojny Światowej trafi na rynek również na początku przyszłego miesiąca. Nowe obrazki można obejrzeć pod tym linkiem.

Oczekujących na przygodówkę - z piękną holenderską tancerką, a zarazem prowadzącą niebezpieczne dochodzenie - Mata Hari, zapraszam ponownie na worthplaying.com. Można wyczytać tam kilka świeżych informacji oraz obejrzeć trzy nowe obrazki.

O Dead Mountaineer's Hotel nie mówi się zbyt wiele. Jedak swoją fabułą może nieźle namieszać na rynku przygodówek. Jest to kolejna produkcja wschodniego studia Electronic Paradise, czerpiąca z twórczości braci Strugackich oraz takich kultowych gier jak The Last Express. Nowe grafiki do obejrzenia na stronach gamershell.com.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?