Penumbra
Penumbra Antologia za 59.90 PLN
Przemo dnia 29.10.2008 14:13
CD Projekt poinformował, że w połowie listopada do serii Platynowa Kolekcja dołączy sześć nowych tytułów. Wśród nich znalazła się Penumbra Antologia, w skład której wchodzi pierwsza część Przebudzenie, wydana w tym roku Czarna Plaga oraz całkowicie premierowy dodatek Requiem. Wszystkie gry oczywiście w polskiej wersji językowej.

Penumbra Antologia (zawiera Penumbra Przebudzenie, Penumbra Czarna Plaga oraz Penumbra Czarna Plaga: Requiem) to kompletna seria jednej z najlepszych, przygodówek z gatunku survival-horror. Zadaniem gracza jest przeprowadzenie śledztwa i odkrycie tajemnicy stojącej za śmiercią ojca głównego bohatera. Widok z pierwszej perspektywy, rewelacyjna oprawa muzyczna oraz możliwość pełnej interakcji z otoczeniem to niezaprzeczalne atuty gry.

I jeszcze kilka słów na temat samej serii:

Platynowa Kolekcja to seria starannie wyselekcjonowanych gier komputerowych. Znajdują się w niej wyłącznie reedycje kultowych gier oraz premiery najlepszych gier, które dotąd nie pojawiły się na polskim rynku. Wszystkie tytuły z kolekcji są dostępne w fantastycznej cenie 59,90 PLN!


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?