The Colour of Murder
Osoby interesujące się rynkiem skandynawskim, na pewno słyszały o serii przygodówek z Carol Reed w roli głównej. The Colour of Murder, obok Remedy, Hope Spring Eternal, Time Stand Stall i East Side Story jest już piątą grą, w której będziemy musieli sprostać ciężkim wyzwaniom.

Wcielamy się w postać Carol Reed, młodej angielskiej kobiety, od dwudziestu lat żyjącej w Szwecji. Kiedy rozpoczynamy grę, Carol planuje spędzić noc świętojańską w tym kraju. Kobieta jednak nie zdaje sobie sprawy, że podczas nadchodzących paru dni będzie wplątana w przygodę. Przygodę, w którą zawartych jest więcej wyzwań i intryg, niż te, które do tej pory przeszła w swoich poprzednich sprawach.

W czasie gry, poprowadzimy Carol przez mroczne tunele, opuszczone tereny wojskowe, ciemne kopalnie, ale również piękne, malownicze miejsca ważne dla historii. Dołącz do Carol w odkrywaniu prawdy, pomiędzy tymi tajemnicami, których korzenie sięgają ponad 100 lat wstecz.

Więcej informacji należy szukać na oficjalnej stronie serii. Umieszczona tam wersja demonstracyjna, jak na dzisiejsze standardy, zajmuje niewiele – jedynie 87 MB. Być może jest to spowodowane, zestarzałą już (i właściwie mało spotykaną) grafiką składającą się ze statycznych zdjęć. The Colour of Murder będzie miało premierę jeszcze w tym miesiącu.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?