Lost Horizon
Jak informowałem na starej stronie, Deep Silver podczas tegorocznych targów Games Convention zaprezentowało pierwsze informacje na temat swojego nowego projektu, posiadającego tymczasową nazwę Animation Arts Project. Do tej chwili znaliśmy garstkę informacji i właściwie nic się nie zmieniło poza materiałem video, jakie umieściło Adventure Treff na swojej stronie. Film jest relacją z pierwszego dnia trwania GC, w którym to redakcja odwiedziła stoisko Daedalic Enterteiment. Od ok. 11 minuty filmu, możemy obejrzeć pierwszy trailer oraz kilka obrazków i szkiców koncepcyjnych. Gra wygląda naprawdę pięknie, w zestawieniu z orientalnymi pejzażami i lokacjami, wstrzymuje dech w piersiach.

Wygląda na to, że główną bohaterką będzie młoda Chinka, widoczna na większości udostępnionych materiałów. Co do fabuły, wiadomo jedynie, że gracz zostanie przeniesiony do 1936 roku. W poszukiwaniu zaginionego miasta Shamballa, odwiedzimy Berlin, Tybet, Północną Afrykę oraz Indonezję.

Prócz informacji o projekcie, w ponad 14-minutowym filmie można posłuchać wypowiedzi jednego z przedstawicieli Deep Silver dotyczących ich nowych produkcji. Pojawiają się informację dotyczące przepięknej graficznie gry The Whispered World, A New Beginning oraz konsolowej edycji Edna & Harvey: The Breakout.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?