The Secrets of Da Vinci (gra)
Wraz z potwierdzeniem informacji o wyjątkowo tanim wydaniu gry (informowałem o tym kilka nowinek niżej), które możecie przeczytać w rozwinięciu pojawiła się oficjalna polska strona. Dostępna jest ona pod adresem: vinci.iqp.pl.

A poniżej przeczytać możecie oficjalną informację prasową dotyczącą wydania Zakazanego Manuskryptu w Polsce oraz promocji gier z serii The Adventure Collection:

"Firma IQ Publishing ma bardzo dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy czekają na grę The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt, pierwszą grę opowiadającą o życiu i pracy Leonarda Da Vinci.

Wbrew wcześniejszym informacjom, gra The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt nie zostanie wydana w ramach serii The Adventure Collection. Ukaże się ona natomiast w całej Polsce jako dodatek do tygodnika Gala, dzięki czemu już za jedyne 14,95 zł poznacie szczegóły z życia włoskiego geniusza.

Zadaniem gracza w The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt jest odszukać zaginiony manuskrypt. Akcja rozgrywa się w ostatniej rezydencji mistrza, Manoir du Cloux. Gra została podzielona na kilkanaście rozdziałów, sama fabuła zaś powstała we współpracy z historykami i ekspertami, w tym między innymi z opiekunami Chateau du Clos Luce. The Secrets of Da Vinci oferuje nieliniową fabułę i aż 4 zakończenia. Największym atutem gry jest możliwość zobaczenia, zbadania i użycia wielu wynalazków mistrza Leonarda.

Gala z premierowym wydaniem The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt trafi do kiosków już 29 maja! Już dzisiaj jednak zapraszamy na stronę poświęconą grze, którą znajdziecie pod adresem vinci.iqp.pl."

Warto wspomnieć również o promocji obowiązującej już od jakiegoś czasu na gry z kolekcji TAC:

"Posiadasz trzy gry z serii The Adventure Collection i nie wiesz co zrobić z dołączonymi do nich kuponami? Nie wyrzucaj ich, gdyż dzięki nim otrzymasz od firmy IQ Publishing dwie gry za jedyne 20 zł! Szczegóły promocji znajdziesz pod adresem www.tac.iqp.pl/promocja.

Seria The Adventure Collection skierowana jest do wielbicieli gier przygodowych. Do tej pory w ramach kolekcji ukazały się Agatha Christie: I nie było już nikogo, Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini, Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę oraz Journey to the Moon: Podróż na Księżyc. Wszystkie tytuły z serii The Adventure Collection charakteryzują się bardzo dużą grywalnością, świetnym scenariuszem oraz profesjonalnie przygotowaną kinową polską wersją językową, a także atrakcyjną ceną. Patronat medialny nad serią sprawują: telewizja iTV, portal ImRo.pl i miesięcznik Gameranking. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę The Adventure Collection - www.tac.iqp.pl.

Nie zwlekaj! Jeśli kochasz przygodówki, to ta promocja skierowana jest właśnie do Ciebie!"


   

Komentarze


Stone #1 Stone
dnia 24.05.2006 17:28
Gra zapowiada się całkiem interesujaco jan na action-adventure. Mnie najbardziej spodobał się podpis u dołu strony "Serwisem opiekuje się webmaster. ":lol
2 #2 drozda
dnia 24.05.2006 18:25
A nie prawda? Lol2 Myślę, że zabrakło tam maila :).

A co do gry - mówimy tutaj o dwóch różnych tytułach The Da Vinci Code (action-adventure, Cenega) i The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt (przygodówka, IQP) to dwie gry nie mające praktycznie ze sobą nic wspólnego (poza nawiązaniem do postaci Leonarda).
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?