Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona
Nazwa gry Testament of Sin ulega kolejnej zmianie. Od tej chwili przygodówka będzie nosiła tytuł Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona! Przyczyny tego postępowania, City Interactive wyjaśnia w swoim ogłoszeniu prasowym:

"Postanowiliśmy zmienić tytuł na Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona, by lepiej podkreślić to, o czym w rzeczywistości jest gra. Zwraca uwagę na wielką tajemnicę, na której trop trafia główna bohaterka. Jak wskazuje podtytuł, owa tajemnica powiązana jest z „Rytuałem Skorpiona”. Czym jednak jest ten intrygujący rytuał? To wolimy na razie zachować dla siebie. Gracze kierując krokami Sylvie Leroux będą mieli okazję rozwiązać tę zagadkę samodzielnie. – komentuje Artur Falkowski, Senior Producent City Interactive S.A.

Wychodzimy z założenia, ze tytuły naszych gier powinny dobrze oddawać to, czego oczekiwać mogą po nich gracze. Nowy tytuł lepiej spełnia tą funkcje – dodaje Falkowski.

Krótko o grze

Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona to klasyczna gra przygodowa z interfejsem point & click. Gra pozwoli wcielić się w młodą archeolog, Sylvie Leroux, która rusza tropem mrocznej tajemnicy sięgającej czasów biblijnych. W miarę postępów prywatnego śledztwa, bohaterka odkrywa, że pewnym wpływowym ludziom zależy, by sekret pozostał nadal nieodkryty. Inni z kolei chcą dostać go w swoje ręce i by to osiągnąć, nie cofną się przed niczym.

W trakcie pełnej niebezpieczeństw i wyzwań podróży, Sylvie odwiedzi kraje basenu Morza Śródziemnego – malowniczą miejscowość na Malcie, położoną nieopodal wyspę kryjącą starożytne ruiny, uliczki i galerie egzotycznego Istambułu. Trafi nawet do sekretnych pomieszczeń watykańskiego pałacu."


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?