Three Cards to Midnight
Niedawno pojawiła się wiadomość o nowej grze twórców popularnego Texa MurphyegoThree Cards to Midnight. Jednak, do tej pory, wszystkie informacje były dosyć skąpe. Na zagranicznym serwisie IGN udostępniono wywiad z Aaronem Connersem oraz Chrisem Jonesem - głównymi projektantami z Finish Games. Z rozmowy można wyczytać kilka szczegółów dotyczących mechaniki i fabuły gry. Na tej samej stronie, udostępniono też kilka pierwszych screenów.

Fabuła. Cała historia kręci się wokół Jessy Silloway, którą pokierujemy podczas rozgrywki. Pewnego razu, kobieta budzi się w jednym łóżku z nieznajomym mężczyzną. Ostatnia rzecz, którą pamięta jest związana z jej 30-tymi urodzinami. Dzień wcześniej, miała udać się na spotkanie ze swoim partnerem. Po czym, jechać do Florida Keys w celu świętowania swoich urodzin, wraz z rodziną. Nieznajomy mężczyzna odradza nam próby poznania ostatnich wydarzeń. Za pomocą kart tarota, odkrywamy wspomnienia z dzieciństwa, które doprowadzą nas do prawdy.

Do dyspozycji będziemy mieli 8 rozdziałów, które powinniśmy ukończyć w ciągu sześciu godzin. W czasie wędrówki, odwiedzimy ok. 20 nastrojowych lokacji. Three Cards to Midnight będziemy mogli ukończyć na kilka różnych sposobów. Za sprawą trzech poziomów trudności, gra ma przyciągnąć do siebie zarówno początkujących graczy jak, i starych przygodówkomaniaków. To tylko niektóre zalety gry. Zapowiadane jest demo, które powinno ukazać się na początku października....


   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 15.09.2008 18:37
Nonono, czyżby pierwszy, który nie skłamał, że gra będzie prześwietnie dłuuuga? Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.