CSI (gra)
CSI: NY - strona domowa gry
Przemo dnia 14.09.2008 16:24
Jak poinformowała Madzius888, jakiś czas temu, Ubisoft ogłosił prace nad kolejną częścią CSI. Tym razem przeniesiemy się do Nowego Jorku, gdzie czekać na nas będzie pięć różnych spraw do rozwiązania. Scenariusz został napisany przez ludzi odpowiedzialnych za film. Będziemy mieli okazję wcielić się w postacie znane z serialu telewizyjnego, m.in. w detektywów Stella Bonasera’e oraz Maca Taylor’a. Grę tworzy tym razem amerykańskie studio Legacy Interactive, odpowiedzialne za dwie części Law & Order (również na podstawie serialu kryminalnego).

Nowe CSI to także wielkie zmiany wizualne, co widać na obrazkach. Zaprezentowany zostanie nowy system dialogowy. Bardzo postarano się nad opcją prowadzenia przesłuchań podejrzanych. Na podstawie zebranych dowodów, będziemy mogli udowodnić przesłuchiwanemu kłamstwo. Twórcy zapowiadają przyjazny w użytkowaniu interfejs, różnorodne mini-gierki i wiele, wiele innych niespodzianek.

Premiera gry nastąpi już w listopadzie bieżącego roku. Tymczasem uruchomiona została strona domowa, dostępna pod tym adresem. Znajdziemy tam sporo materiałów graficznych oraz informacji o grze i agentach. W niedługim czasie, powinna pojawić się także wersja demonstracyjna. Warto czekać, gdyż zapowiada się najlepsza część cyklu...


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?