A Vampyre Story
Jako partner Focus Home Interactive na terenie Polski mamy przyjemność poinformować o umieszczeniu w swoim planie wydawniczym najbardziej oczekiwanej przygodówki 2008 roku - A Vampyre Story!

Jest rok 1880 młoda francuska gwiazda operowa – Mona, staje się obiektem obsesji obłąkanego wampira. Sytuacja komplikuje znacznie bardziej w momencie kiedy ów wampir porywa śpiewaczkę do swojego zamku i zamienia w wampirzycę. Mona marząc o zostaniu słynną śpiewaczkę postanawia jednak uciec z zamku, wrócić do Paryża i zrealizować swoje plany. Oczywiście nie będzie to proste zadanie, a biorąc pod uwagę fakt, że Mona jest wampirzycą czeka na nas wiele nieoczekiwanych i zabawnych sytuacji.

A Vampyre Story to klasyczna gra przygodowa typu point & click stworzona przez autorów takich hitów jak Monkey Island czy Day of the Tentacle. Vampyre Story oparte zostało na słynnym silniku graficznym wykorzystanym wcześniej chociażby w grze Syberia. Dzięki temu będziemy mieli okazję podziwiać przepiękne, ręcznie rysowane tła 2D oraz trójwymiarowe modele postaci.

Już wkrótce przedstawimy kolejne informacje na temat zbliżającej się premiery.

• Niezwykle oryginalny scenariusz.
• Mnóstwo dobrego humoru.
• Fantastyczne ręcznie rysowane tła 2D
• Niezwykle dopracowane postacie 3D
• Fabuła przygotowana przez twórców kultowego Monkey Island.
• Gra w polskiej wersji językowej (napisy)


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?