Culpa Innata 2: Chaos Rising
Culpa Innata 2: Chaos Rising
Przemo dnia 26.08.2008 19:03
Momentum AS pracuje nad drugą częścią Culpa Innata, gry - określonej przez niektórych, za najlepsza produkcję ubiegłego roku. Do Polski nigdy nie trafiła, ale miejmy nadzieję, że któryś z dystrybutorów, zainteresuje się tą serią. Póki co, do premiery Chaos Rising został jeszcze spory kawał czasu, ta przewidziana jest dopiero na koniec 2009 roku. Trudno się temu dziwić, gdyż prace nad produkcją rozpoczęły się niedawno. W Lipsku, podczas targów, zaprezentowany został pierwszy teaser oraz kilka screenów, przedstawiających główne postacie. Oto oficjalna informacja prasowa, udostępniona przez producenta gry:

"Odessa, 2047 rok

W Culpa Innata, gracze po raz pierwszy spotykają młodą, ambitną panią oficer, Phoenix Wallis. Podczas dochodzenia w sprawie morderstwa obywatela Światowej Unii, Vasyla Bogdanova, nie tylko zidentyfikowała mordercę, lecz także odkryła dziwną Rzeczywistość Wirtualną (VR) - urządzenie w sercu ogromnego przestępczego przedsięwzięcia. Wszystko zaczęło się w rozległym zasięgu Rogue States, dochodząc głęboko do Światowej Unii. Pod koniec Culpa 1, sukces, którego zawsze łaknęła był bliski. Ale życie i zdarzenia są rzadko tak proste. Stawiając czoła, coraz większym rozczarowaniom Światowej Unii, pozostawiając pytania o jej przeszłość, i ostatecznie jej przyszłość w tym doskonałym społeczeństwie. Phoenix wkracza w decydujący moment w swoim życiu. Co z tajemniczym Renowatorem i innymi dziwnymi wydarzeniami? Wzmagające się koszmary, mącące jej umysł z pytaniami pozostawionymi bez odpowiedzi o jej przeszłości. Co to wszystko ma znaczyć?

Sprawa zamknięta? Nie dla tej nieustraszonej młodej kobiety.

Culpa Innata 2: Chaos Rising zaczyna się od podróży Phoenix do serca chaosu i przeciwności, Rogue States, z pozornie prostym nakazem. Spotyka rosyjskiego oficera z wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzącego sprawę, aresztuje zdemaskowanego mordercę i przewozi go do Światowej Unii by tam został osądzony.
Ale Phoenix nie jest już taką samą młodą kobietą, która zaczęła to śledztwo, a co zaczęło się w Adrianopolis przeszło w dziką i nieprzewidywalną ścieżkę niespodziewanych zakończeń.

Zagraj zarówno jako Anatoly Pavlov - cynikiem ocalałym ze społecznego upadku, jak i pozbawioną już politycznej iluzji, naiwnej Phoenix Wallis.
Głęboka granica tajemniczych wydarzeń, Anatoly i Phoenix napotkają przeszkody dużo bardziej ambitne niż kiedykolwiek przedtem, wystawiając na próbę ich odwagę, determinację i inteligencję, ponieważ szukają prawdy ukrytej pod światami, które znają.

Cechy gry:

- Dwie grywalne postacie oraz ok. 60 unikalnych interaktywnych postaci, z którymi można nawiązać kontakt;
- Intuicyjny system dialogów z wieloma ścieżkami do wyboru
- Rozległa, wartka akcja, wzbogacona o wątki poboczne i przemyślane zagadki;
- Przyjazny dla użytkownika interfejs i sposób kierowania postacią;
- Interaktywny wygodny kursor;
- Szczegółowe, trójwymiarowe postacie i tła;
- Nieliniowa rozgrywka: podjęte decyzje mające wpływ na przyszłe wyniki śledztwa i dające każdemu graczowi wyjątkowe doświadczenie;
- Żywiołowa muzyka i efekty dźwiękowe;
- Oryginalna ścieżka dźwiękowa;
- Alternatywne zakończenia."


EDIT: [26.08.2008 23:24]

Na worthplaying.com pojawiło się 19 nowych obrazków z gameplaya. Zapraszam do oglądania!


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?