Haunted
Nowa przygodówka od Deck13!
Przemo dnia 24.08.2008 17:31
Jestem wam winny kilka informacji. Pierwszego dnia trwania Games Convention, studio Deck13 (odpowiedzialne za serię Ankh i świetnego Jack Keane) ogłosiło, że trwają pracę nad nową przygodówką pt. Haunted. Jednak produkcja, znajduję się jeszcze w fazie wstępnej, więc nie udostępniono niczego, prócz dwóch screenów. Gra korzysta ze zmodernizowanego silnika Ogre-Engine, zapewniającego wysoką jakość grafiki. Twórcy zapowiadają klasyczną przygodówkę point'n'click z niebagatelną fabułą i specyficzną atmosferą.

Przygodówka będzie posiadała charakter poprzednich produkcji Deck13. Haunted to mieszanka komedii i grozy. Wcielamy się w postać młodej dziewczyny Marii, która w czasie swojej podróży spotyka szalonego naukowca oraz dziwną niebieską zjawę. Nic więcej nie wiadomo na temat fabuły. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że Haunted ma mieć premierę w trzecim kwartale przyszłego roku.


   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 25.08.2008 11:19
Nie mogę się pozbyć małego tyci tyci wrażenia, że ta dziewczyna wygląda mi na "trochę lepiej wyposażoną" bohaterkę innej gry..SuperBad
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?