Art of Murder: Klątwa Lalkarza
Garść informacji o kontynuacji Art of Murder. City interactive przedstawiło kilka szczegółów i materiałów na Games Convention. Po pierwsze, znany jest podtytuł gry, który brzmi Hunt for the Puppeteer.

Na worthplaying.com znajdziemy kilka screenów przedstawiających rozgrywkę. Prezentują one postać, znanej nam Nicole Bonnet. Widać, dziewczyna zmieniła styl, zrzuciła sztywne ubranie, na rzecz zwykłych sprawdzonych dżinsów. Nastrój w grze będzie przypominał ten z pierwszej części. Lokacje w Nowym Jorku, nasycone mrokiem i brudem, natomiast te na Kubie, rozświetlone i przyjemne dla oka. Grafika wydaje się ulec poprawie. Pewnie związane to jest ze zmianą silnika gry. Przypomnijmy, że pierwsza część korzystała z darmowego Wintermute. Twórcy wzięli sobie do serca krytykę fanów i zrezygnowali z niego. Skutkiem mają być ładniejsze oraz żywsze tła. Prócz screenów, udostępniono także krótki trailer, do obejrzenia pod tym linkiem.

Fabuła wydaje się nie być rewelacyjna. Może pozostawiać wrażenie, że "gdzieś to już kiedyś było". Jest bardzo podobna do tej z pierwszej części. Seryjny morderca znowu nawiedza USA, przy swoich ofiarach zostawia dziwną laleczkę ubraną w XVII-wieczny strój. Policja jest bezradna. Okazuje się, że w Paryżu również dochodzi do podobnych zabójstw. W trakcie trwania śledztwa, odwiedzimy Francję, Hiszpanię oraz Kubę.

Art of Murder: Hunt for the Puppeteer powinien ukazać się już na początku przyszłego roku.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?