Tajne Akta 2: Puritas Cordis
Duża niespodzianka dla fanów Secret Files. Jak informuje Adventure's Planet, Deep Silver udostępniło wersję demonstracyjną kontynuacji swojego hitu. Plik, ważący aż 950 MB (!) można zassać z serwisu gameswelt.de. Demo jest dostępne na razie w języku niemieckim, ale wkrótce twórcy powinni uraczyć nas także wersją angielskojęzyczną.

Cenega zdecydowała się wydać pierwszą cześć Secret Files: Tunguska na platformy Wii oraz NDS. Premiera jeszcze nie jest znana. Oficjalna informacja umieszczona na stronie cenega.pl:

"Jako wyłączny dystrybutor gier Koch na terenie Polski, Czech oraz Słowacji z radością informujemy o umieszczeniu w swoim planie wydawniczym gry Secret Files: Tunguska. Gra zostanie wydana na konsolę Nintendo DS oraz Wii.

30 czerwca 1908 roku, w regionie Tunguska setki ludzi zaobserwowały niewyjaśniony i wcześniej nie notowany fenomen. Kilka minut później ogromne eksplozje o sile 2000 bomb atomowych wstrząsnęły syberyjskimi wyżynami. Płomienie zmieniły hektary ziemi w pustynię, spopieliły drzewa jak zapałki i spaliły domostwa w promieniu 20 kilometrów. Mimo wielu ekspedycji, nigdy nie odnaleziono krateru po meteorycie, a naukowcy po dziś dzień szukają odpowiedzi na pytanie, co stało się w Tungusce.

W grze przygodowej Secret Files: Tunguska wcielisz się w postać niezwykle atrakcyjnej pani mechanik - Niny Kalenkow, która wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu swojego zaginionego ojca. Już wkrótce okaże się, że szlak podróży ojca prowadzi wprost do tajemnicy fenomenu Tunguski i ukrytego spisku...
Kolejne infrmacje na temat zbliżającej się premiery przedstawimy już wkrótce. "
   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 18.08.2008 22:17
Niemieckie czy nie...grzech nie zagrać Grin Fakt, że będzie się pobierało cały dzień, ale trudno :mrgreen:
778 #2 telipinus
dnia 21.08.2008 13:28
No wiadomo, że trzeba zagrac !!! Świetnie, że zajmujesz się wyszukiwaniem newsów w czasie gdy inni mają wolne :super może natrafisz na coś niebagatelnego, jak TLJ 3 :o nie wiadomo...
660 #3 Madzius888
dnia 21.08.2008 14:42
Hyhy telipinus się rozmarzył - no właściwie o TLJ, a właściwie TLJach 3 tyci tyci wiemy - Dreamfall Chapters SuperBad

Grał już ktoś? Wiecie, czy nie znając niemieckiego ni w ząb idzie się trochę pobawić? :mrgreen:
778 #4 telipinus
dnia 22.08.2008 12:29
Masz rację trochę się rozmarzyłem; a te tyci tyci to sama powiedz... SuperBad
292 #5 Przemo
dnia 22.08.2008 22:31
Ja tam na godzinę wyszukiwania newsów nie zwracam uwagi, co widać po ostatnich wpisach. :mrgreen:

W każdym razie, ciesze sie, że inni są zadowoleni, chyba :)

Pozdrawiam :browar
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?