Nancy Drew
W październiku ukaże się kolejna, dziewiętnasta już, odsłona gry bazująca na serii książek autorstwa Carolyn Keene. Nancy Drew zapewne do Polski nigdy nie dotrze, cieszy się za to sporą popularnością w Ameryce. Twórcy postawili sobie zacny cel powtórzenia sukcesu Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek. W związku z czym, powiększyli sztab pracujący nad grą. Zatrudniono nowych grafików oraz programistów. The Haunting of Castle Malloy ma posiadać jeszcze bardziej szczegółowe lokacje, lepsze animacje postaci i obiektów oraz ciekawszą intrygującą fabułę.

Główna bohaterka Nancy Drew, zostaje zaproszona na ślub swojej starej przyjaciółki - Kyler Mallory, do zamku Malloy w Irlandii. Jednak, pan młody znika w tajemniczych okolicznościach (sic!). Do tego, krążą pewne pogłoski, że za całą sprawę odpowiedzialny jest duch Banshee. Zadaniem gracza będzie rozszyfrowanie zagadki starożytnej zjawy oraz odnalezienie pana młodego.

Cechy gry:

- Możliwość wcielenia się w postać Nancy Drew oraz eksploracja ruin zamku Malloy;
- Zagłębienie się w tradycje irlandzkiego folkloru - skrzaty, Banshee, wróżki;
- Intrygująca fabuła, badanie rodzinnej historii;
- W razie pomyłki, automatyczny powrót do miejsca przed popełnionym błędem;
- Wybór poziomu trudności gry.

Zainteresowanych odsyłam na oficjalną stronę producenta. Pod tym linkiem można obejrzeć trailer, a pod tym kilka obrazków z gry.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?