Night Watcher
Nowa przygodówka Akelli!
Przemo dnia 31.07.2008 22:09
Na stronie Akelli, znalazła się dzisiaj oficjalna informacja dotycząca nowej przygodówki, nad którą aktualnie pracuje. Night Watcher (nazwa robocza projektu) będzie horrorem bazującym na fantastycznej noweli rosyjskiego pisarza Olega Divova.

Dziennikarz Andrei Luzgin przybywa do miasteczka Posolsk, w celu znalezienia swojego zaginionego przyjaciela. Po przyjeździe, od razu zauważa, że dzieją się tu dziwne rzeczy. Ludzie znikają bez śladu, a na ulicach można znaleźć zmasakrowane zwłoki. Luzgin wszczyna własne dochodzenie, w wyniku czego dowiaduje się o sekretnych badaniach i naukowych eksperymentach, które miały tutaj miejsce kilka lat temu. Od tego czasu, krok po kroku, Posolsk stawał się cichszy i co raz bardziej pusty. Jakby kłopotów było mało, głównego bohatera śledzi dziwna istota, niebędąca człowiekiem.

W czasie poszukiwań, nawiązujemy kontakt z oficerem śledczym, który początkowo będzie doradzał dziennikarzowi skończyć dochodzenie. Z biegiem rozgrywki, Dima Smirnov wyjawi nam, ze był pośrednio zamieszany w całą sprawę. Tajemnicze incydenty były związane z pracą służb specjalnych. Niestety główny bohater również staje się ofiarą i znika.

Po jakimś czasie, pułkownik FSB - Vladimir Dolinsky, przyjeżdża do miasteczka z tajną misją dochodzeniową. Swoje działania, kieruje też osobistym powodem. Jego żona zaraziła się rzadką chorobą - likantropią. Do stworzenia szczepionki, niezbędny jest materiał genetyczny z zakażonego. W trakcie dochodzenia, dowiaduje się o zaginionym dziennikarzu z Moskwy. Oficer śledczy, który pracował z Luzginem, wysyła Dolinsky'iego do kostnicy, w celu zidentyfikowania jego ciała. Dalsze dochodzenie ma doprowadzić do bardziej nieprawdopodobnych i przerażających faktów.

Zalety gry:
- Gra tworzona na podstawie noweli Olega Divova;
- Widok z trzeciej osoby z klasycznymi łamigłówkami oraz najlepszymi tradycjami horroru;
- Możliwość przełączania się między dwiema postaciami;
- Atmosfera małego rosyjskiego miasteczka, dokładne odwzorowanie miejsc;
- Trójwymiarowe postacie i tła;
- 45 przepięknych lokacji;
- Intuicyjne i wygodne sterowanie;
- Realistyczne animacje;
- 25 postaci, z którymi można nawiązać kontakt;
- 15 godzin dobrej zabawy.

Premiera Night Watcher zaplanowana jest na III kwartał bieżącego roku. Obszerną galerię można obejrzeć na stronie producenta gry.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 31.07.2008 22:32
...aaaaa widzisz. Nie wiedziałem, jak zwinąć newsa :) Dzięki
210 #2 mertruve
dnia 31.07.2008 22:33
wystarczy, ze w uzupelnieniu newsa dasz caly news, a w glownym tylko czesc:) Nie ma sprawy, pozdrawiam:)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?