The Whispered World
The Whispered World
Przemo dnia 26.07.2008 23:51
Niemieckie studio Daedalic Entertainment (wydawca Edna & Harvey: The Breakout) od dosyć dawna pracuję nad kolejną produkcją pt. The Whispered World. Będzie to klasyczna przygodówka pont & click, z rysunkową grafiką. Wszystko zrealizowane w konwencji 2D, jak za starych dobrych czasów :). Oczywiście nie zabraknie dużej ilości animacji obiektów i postaci. Scenariusz został napisany przez Marco Hullena, znanego amerykańskiego projektanta.

Gracz zostanie przeniesiony w "epicki świat fantasy". Wcielimy się w postać Sadwicka, klauna podróżującego z własnym cyrkiem po baśniowej krainie. Na pierwszy rzut oka, fabuła wydaje się być prosta. Pewnej nocy, w czasie snu, głównemu bohaterowi objawia się tajemnicza niebieska kreatura opowiadająca o zagładzie świata w którym żyjemy. Jedynie bezradny Sadwick może zapobiec zbliżającej się katastrofie. W swojej wyprawie nie będziemy osamotnieni, towarzyszący nam Spot (mały robak) wspomoże nas w trudnych sytuacjach.

Twórcy zapowiadają pięknie i szczegółowo dopracowaną scenerię, wciągającą fabułę, doskonałe zagadki oraz wiele innych atrakcji. Premiera The Whispered World odbędzie się pod koniec roku. Więcej informacji oraz trochę grafik można znaleźć na oficjalnej stronie gry. Zachęcam również do obejrzenia trailerów #1, #2.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 27.07.2008 10:33
Dużo bardziej podoba mi się ten filmik, bo tamten trailer to masakra. Pfft Gdybym widziała tylko ten pożal się boże trailer, to zostałabym skutecznie do gry zniechęcona.
292 #2 Przemo
dnia 27.07.2008 10:52
Ok, dodałem Pfft Gierka zapowiada się nad wyraz ciekawie. Szkoda by było, gdyby ktoś się do niej zniechęcił. :)
165 #3 Kami
dnia 27.07.2008 20:14
Ale to bynajmniej nie było do Ciebie skierowane Pfft bardziej... to twórców gry, lub osób zajmujących się jej promocją Bosz
292 #4 Przemo
dnia 27.07.2008 21:38
Tak czy inaczej, poczułem się w obowiązku dodać link :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?