Dracula: Początek
Dracula: Początek (oryginalny tytuł - Dracula: Origin) jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Oto informacja prasowa od wydawcy gry:

"City Interactive już 1 lipca wprowadza na rynek grę Dracula: Początek studia Frogwares. Dracula: Początek opowiada historię znanego łowcy wampirów, profesora Van Helsinga. Bohater staje przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze: pojmaniem samego hrabiego Drakuli. Polowanie zaprowadzi profesora m.in. do Londynu, Egiptu, Austrii i tajemniczej Transylwanii, gdzie pozna historię najsłynniejszego wampira świata.

Dracula: Początek to klasyczna gra przygodowa Point `n Click. Jej autorzy znani są m.in. z serii Sherlock Holmes. Fabuła przeciwstawia dwie całkowicie odmienne postacie – uduchowiony Van Helsing to zupełne przeciwieństwo pozbawionego człowieczeństwa Drakuli. W grze znalazła się również nowość - aktywny system pomocy, podsuwający graczowi kolejne, coraz dokładniejsze wskazówki. Autorzy wielokrotnie zaznaczali, że inspiracją dla nich był popularny film Dracula Francisa Forda Coppoli.

Gra Dracula: Początek dostępna już od 1 lipca w sklepach w cenie 49,99 zł."


   

Komentarze


1006 #1 EGM
dnia 03.07.2008 12:13
Drakula w tej grze wcale nie jest pozbawiony człowieczeństwa - przeciwnie, przeżył głęboką tragedię i stąd jego dramat. Gra ma piękną grafikę i ciekawą dramaturgię wydarzeń. Przyjemność psują nieco iście diaboliczne zagadki (konia z rzędem temu, który samodzielnie rozwikła zagadkę pentagramu pieczętującego Księgę Demonów). Ale nie da się zaprzeczyć, że to jedna z ciekawszych przygodówek, z jakimi ostatnio miałem honor...Lol
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?