The Hardy Boys
Firma DreamCatcher Games udostępniła pierwsze screeny z tworzonej przez studio XPEC Entertainment gry przygodowej o nazwie The Hardy Boys: The Hidden Theft. Można je obejrzeć na serwisie GamersHell.
Gra oparta jest na popularnej w USA książkowej serii kryminałów dla młodzieży, opowiadających o przygodach nastoletnich detektywów - braci Joe i Franka Hardy. Książki z tej serii ukazują się od 1928 roku i sprzedały się do tej pory w ponad 100 milionach egzemplarzy.

W The Hardy Boys: The Hidden Theft okradziono skarbiec w Spencer Mansion. Policja z Bayport wzywa na pomoc braci Hardy. Z pozoru błaha sprawa przeradza się w wielkie śledztwo, w którym nasi bohaterowie przemierzą całe Bayport, a nawet trafią do Nowego Jorku. Lecz kawałki układanki nie chcą do siebie pasować. Czy ta kradzież ma związek z jakimś faktem z przeszłości? Czy bracia odnajdą i rozszyfrują na czas wskazówki, co mogłoby zapobiec kolejnemu przestępstwu?

Gra ma zadebiutować jesienią bieżącego roku, a warto jeszcze wspomnieć o tym, że do angielskiego dubbingu zatrudniono wschodzące hollywoodzkie gwiazdki: Jesse'a McCartney'a i Cody'ego Linley'a.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?