Nicolas Games
Jak informuje Nicolas Games SA - premiera gry Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder została przesunięta - z przyczyn niezależnych - na 26 czerwca (czyli o tydzień).

"Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder to thriller, w którym świat oglądamy z perspektywy pierwszej osoby.

Inspirację autorzy gry czerpali z twórczości H.P. Lovecrafta, nic więc dziwnego, że gra utrzymana jest w pełnym grozy klimacie.

Gra jest pierwszą częścią cyklu planowanego na trzy odsłony.

Historia w grze rozpoczyna się w listopadzie 2011 roku, w miasteczku Hilltown. Główny bohater gry to Howard E. Loreid, policyjny detektyw, który dostaje zadanie rozwiązania zagadki morderstwa Clarka Fielda, wpływowego mężczyzny mocno zafascynowanego magią i okultyzmem.


Grając w Darkness Within doznacie bardzo ciekawego sposobu postrzegania świata, dzięki efektom wizualnym dostosowanym do odczuć bohatera. Rozgrywkę urozmaicą też liczne zagadki i łamigłówki."


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 18.06.2008 13:10
Gra jest pierwszą częścią cyklu planowanego na trzy odsłony.


To dobrze. Z jednej strony uwielbiam długie serie, ale z drugiej jest ryzyko, że kolejne części nie powstaną. Musze ściągnąć demo, o ile jest.

btw. Co mi się do kompa przypałętało, bo mogę tylko wchodzić na Waszą stronę i skijumping.pl. Na google też mogę wejść, ale szukać już nie Grin
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?