Journey to the Moon: Podróż na Księżyc
Jak informuje dzisiaj firma IQ Publishing do sklepów powędrowały pierwsze egzemplarze tej gry:

"Fabuła Journey to the Moon: Podróż na Księżyc została oparta na podstawie powieści Julesa Verne’a. Autorzy gry, zainspirowani książkami From the Earth to the Moon oraz Around the Moon, stworzyli niesamowity świat ulokowany po ciemnej stronie Księżyca, odkrywając przed nami sekrety tego miejsca oraz inteligentnych cywilizacji spoza niebieskiej planety. Oryginalne zagadki oraz nieliniowa fabuła dają szansę na przeżycie przygody wybiegającej poza granice wyobraźni.

Journey to the Moon: Podróż na Księżyc wchodzi w skład serii The Adventure Collection, skierowanej do wielbicieli gier przygodowych. Do tej pory w ramach serii ukazała się Agatha Christie: I nie było już nikogo, Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini oraz Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę. Wszystkie tytuły z serii The Adventure Collection charakteryzują się bardzo dużą grywalnością, świetnym scenariuszem oraz profesjonalnie przygotowaną kinową polską wersją językową, a także atrakcyjną ceną. Patronat medialny nad serią sprawują: telewizja iTV, portal ImRo.pl oraz miesięcznik Gameranking. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę The Adventure Collection, którą znajdziecie pod adresem www.tac.iqp.pl.

Sugerowana cena detaliczna Journey to the Moon: Podróż na Księżyc wynosi 59,90 zł. Grę można nabyć w dobrych sklepach komputerowych oraz w sklepie internetowym www.exerion.pl. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupów!"


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?