Still Life
Serwis WorthPlaying zamieścił pierwsze screeny ze Still Life 2 - nadchodzącej kontynuacji słynnej przygodówki Microïds. Możecie je obejrzeć klikając na ten link.
Still Life 2 ma ujawnić długo wyczekiwane zakończenie historii opowiedzianej w części pierwszej, jak również wprowadzi zupełnie nowe śledztwo, którym zajmie się oczywiście nasza kochana agentka FBI, Victoria McPherson.

Jesienią 2008 roku agentka zostaje wysłana do stanu Maine, gdzie właśnie odnaleziono ciało Audrey Dunnigan. Modus operandi oraz wideo wysłane do policji i prasy nie pozostawiają wątpliwości co do tożsamości mordercy - Kat ze Wschodniego Wybrzeża znów zaatakował! Podczas autopsji nie znaleziono jednak żadnych śladów, gdyż zabójca skrupulatnie obmył ciało. Po raz kolejny psychopata nie popełnił żadnego błędu.
W motelowym pokoju Victoria zapoznaje się z raportem Palomy Hernandez, dziennikarki specjalizującej się w zbrodniach Kata ze Wschodniego Wybrzeża. Paloma jest wielce krytyczna wobec FBI i braku postępów w działaniach agentki McPherson. Dziennikarka dzwoni do Victorii i umawia się z nią na spotkanie wieczorem, tego samego dnia. Twierdzi, że jest w posiadaniu wskazówek mogących przyczynić się do schwytania mordercy. McPherson stanowczo odmawia. Niedługo potem Hernandez zostaje porwana przez Kata...

Still Life 2 umożliwi nam wcielenie się w obie kobiece postaci, dzięki czemu poznamy sprawę z dwóch wzajemnie się uzupełniających punktów widzenia. W zależności od tego czy wcielimy się w ofiarę (Paloma Hernandez) ściganą przez zabójcę, czy w agentkę FBI (Victoria McPherson), polującą na tegoż psychopatę, charakter rozgrywki będzie zupełnie odmienny - walka o przetrwanie bądź śledztwo.

Still Life 2 ma zadebiutować na PC w listopadzie 2008 roku.


Linka do serwisu WorthPlaying podesłał Przemo_s.


   

Komentarze


986 #1 Ebbingaus
dnia 22.06.2008 13:55
Jeeezu, co ja bym dał aby ponownie pokierować poczynaniami agentki McPherson na co jadnak się nie zanosi (mój PC to rozedrgany staruszek). Swoją droga ciekaw jestem bardzo jak twórcy poradzą sobie z oddaniem położenia w jakim się zdajdzie Paloma Hernandez, przyznam że sam pomysł jest świetny i mam nadzieję, że wścibska dziennikarka nie skończy jak ukochana Gusa McPhersona z pierwszej części.
54 #2 Zebius
dnia 03.07.2008 21:09
Na stronie Microids pojawiło się dzisiaj kilka nowych obrazków:
http://www.microi...tures.html
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?