Cenega (firma)
...

Premiera tej przygodówki utrzymanej w klimacie science-fiction będzie miała miejsce 18 czerwca, a gra będzie kosztowała 59,90 PLN.

W produkcję gry Perry Rhodan Dziedzictwo Przeszłości, zaangażowany był polski choreograf walk oraz animator - Paweł Lipka. Polak odpowiadał między innymi za opracowanie sekwencji walk, tzw. "cinematicu" - filmowego prologu do gry. Efekty pracy Pawła możecie obejrzeć oczywiście w grze, a także na stronie: http://www.actionheroes.pl/rhodan1.html
W porównaniu do poprzedniej wersji cinematicu, którą mogliście już obejrzeć ta jest o wiele szybsza i znacznie bardziej dynamiczna.

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na pojawienie się tego tytułu, przygotowaliśmy wyjątkowy pre-order. Otóż każdy kto w naszym sklepie internetowym zamówi grę Perry Rhodan Dziedzictwo Przeszłości dostanie specjalną zniżkę, a dodatkowo za złotówkę będzie mógł dokupić jedną z trzech gier. Do wyboru będą: Dark Star One, Kod da Vinci oraz Paradise. Cena gry Perry Rhodan Dziedzictwo Przeszłości wraz z jedną z wcześniej wymienionych to jedynie 45,90 PLN. Taka okazja może się już nie powtórzyć. Wchodź na www.sklep.cenega.pl i sam zdecyduj, który z tytułów trafi do Twojej kolekcji!


   

Komentarze


54 #1 Zebius
dnia 11.06.2008 22:20
Fajna promocja, chyba się skuszę na Perry'ego + Paradise i coś tam się jeszcze dorzuci, bo dużo wyprzedaży mają. :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.