Cenega (firma)
Blondynka w polskiej sieci :)
mendosa dnia 06.06.2008 19:21
Cytujemy za Cenegą:

"Warszawa - 06 czerwca 2008 - Premiera gry So Blonde Blondynka w Opałach, zbliża się wielkimi krokami. Ta jedna z najbardziej oczekiwanych przygodówek 2008 roku pojawi się w sklepach już 18 czerwca.

Z okazji nadchodzącej premiery przygotowaliśmy specjalną stronę dla wszystkich fanów Sunny Blonde. Na stronie znajdziecie mnóstwo dodatkowych materiałów - jak choćby tapety czy nigdzie indziej nie publikowane fotografie z sesji zdjęciowej Anety Zając.

Oprócz tego w miarę czasu będziemy umieszczać inne równie interesujące materiały. Już niebawem będziecie mogli zapoznać się z próbkami dźwiękowymi, a także pierwszymi filmikami z gry z polskim dubbingiem. Zapraszamy na www.soblonde.cenega.pl

Dla tych wszystkich, którzy już nie mogą doczekać się premiery gry przygotowaliśmy specjalny pre-order. Pierwsze 100 osób, które zamówią So Blonde w naszym sklepie internetowym, otrzyma od nas całkowicie za darmo specjalnie na tę okazję przygotowaną koszulkę z logo gry.

Nie czekaj dłużej i już dziś zamów swój egzemplarz tej niesamowicie zabawnej przygodówki."


   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 07.06.2008 00:58
Miałem zamiar zamówić, ale widzę, że gra jest już na 3 miejscu w Top 10 pre-orderów, więc koszulki się rozeszły Grin Poczekam aż trafi Perry Rhodan i zamówie oba. Zbieram kasę na ten cel :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.