Tony Tough 2 (gra)
Tony Tough 2 wreszcie w Polsce
Zebius dnia 05.06.2008 22:04
Z wielkim poślizgiem (chociaż lepiej późno niż wcale) wylądowała wreszcie na półkach polskich sklepów gra Tony Tough 2: A Rake's Progress, ale oddajmy może głos jej wydawcy - firmie Nicolas Games...Tony Tough 2 już dzisiaj w sprzedaży!

Nicolas Games SA - partner DTP Entertainment w Polsce - informuje, że dzisiaj w sprzedaży na terenie całego kraju pojawiła się gra Tony Tough 2: A Rake's Progress.


Jego poczucie humoru jest czarne jak noc, jest małym zarozumialcem trzymającym w zanadrzu złośliwe uwagi na każdą okazję. Wbrew małej postury Tony Tough to przebiegły prywatny detektyw, który ponownie zagości na ekranach naszych monitorów. Przedstawiona historia przenosi nas do roku 1953 - gdy Tony miał zaledwie 13 lat. (...) Waszyngton, niewielka mieścina gdzieś na zakurzonych równinach Nowego Meksyku. Podczas gdy gosposia rodziny Tough zostaje uprowadzona, młody Tony postanawia rozwikłać zagadkę tego zdarzenia. Wyrusza śladem porywacza i niebawem znajduje się w... Sprawdź to sam! Przepiękna grafika Tony Tough 2 przypomina wyjątkowy styl artystów z lat 50. ubiegłego wieku. Ta gra stanowi łakomy kąsek dla smakoszy gier przygodowych.


Tytuł: Tony Tough 2: A Rake's Progress
Data premiery: 5 czerwca 2008 r.
Wydawca na terenie Polski: Nicolas Games
Cena: 79,99 zł
Wersja językowa: PL (pełna lokalizacja, głosów użyczyli profesjonalni lektorzy)

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


   

Komentarze


54 #1 Zebius
dnia 05.06.2008 22:44
Ktoś wie czy ta gra w ogóle gdzieś wyszła poza Niemcami i Polską? Chyba nie, bo cicho o niej.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?