Cenega (firma)
Brunetki, Blondynki :D
mendosa dnia 05.06.2008 20:38
"Warszawa - 05 czerwca 2008 - Cenega Poland, partner DTP na terenie Polski ma przyjemność poinformować, że do premiery gry So Blonde Blondynka w Opałach pozostało już tylko kilka dni. Tak jak już wcześniej informowaliśmy - w polskiej wersji językowej głosu głównej bohaterce użyczyła Aneta Zając, aktorka znana między innymi z serialu "Pierwsza Miłość" czy też z programu "Jak oni śpiewają?".Z okazji zbliżającej się premiery przeprowadziliśmy wspólnie z Anetą Zając specjalną sesję zdjęciową. Podobnie jak w grze, przed obiektywem Aneta również wcieliła się w postać Sunny Blonde i po raz kolejny spisała się znakomicie. Efekty możecie ocenić sami klikając w ten link.


Jednak to nie koniec informacji na temat sesji zdjęciowej - kiedy już prawie kończyliśmy w studiu pojawił się pewien niespodziewany gość. Szczegóły poznacie już niebawem.

So Blonde Blondynka w Opałach to niesamowicie zabawna gra przygodowa z niespotykanym poczuciem humoru. Kolorowa i bogata grafika, przypominająca najlepsze produkcje animowane wprost urzeka swoim pięknem, a uszy koją naturalne odgłosy dżungli i szum fal.

So Blonde Blondynka w Opałach to:

. Ciekawa fabuła, stworzona przez Steve'a Ince'a, scenarzystę serii Broken Sword.

. Ciekawy, ironiczny humor, wybiegający poza stereotypy.

. 45 zapierających dech w piersiach lokacji, opracowanych w kreskówkowej grafice.

. Kilka mini-gier w stylu retro.

. 3 grywalne postacie.

. Kilka zakończeń - obejrzyj je wszystkie!"


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.