Dreamfall Chapters
O kontynuacji Dreamfalla, mającej ukazywać się w formie epizodów, było ostatnio bardzo cicho. I nie bez powodu. Ojciec serii, Ragnar Tørnquist, w swoim internetowym blogu pisze, że prace są praktycznie zawieszone, gdyż firma zajmuje się aktualnie innymi, priorytetowymi dla niej projektami - grami MMORPG Age of Conan oraz The Secret World. Całe szczęście Ragnar dodaje też, że planuje dalszy ciąg historii z Dreamfalla, a nawet stworzenie epizodów dziejących się pomiędzy wydarzeniami z TLJ i Dreamfall, czy nawet przed TLJ. Oczywiście poznamy dalsze losy Zoë oraz Kiana, który w Dreamfall Chapters ma odgrywać ważną rolę. Czy April Ryan naprawdę nie żyje? Tego już pan Tørnquist nie zdradził, nie chcąc pozbawiać nas motywacji do dalszego czekania na jego gry.

Czy na Dreamfall Chapters będziemy musieli czekać tak długo jak na Dreamfall (około 6 lat)? Czas pokaże, oby tak się nie stało.
W każdym razie życzymy Ragnarowi i jego firmie Funcom, by ich gry online osiągnęły kasowy sukces i zarobiły na stworzenie godnej kontynuacji jednych z najlepszych przygodówek w historii.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 04.06.2008 11:39
Tak to jest jak człowiek z niecierpliwością czeka na grę.... wtedy wydanie jej przedłuża się o wieki.

Pojawiają się sygnały, że o sukces Age of Conan nie trzeba się martwić. Choćby z newsa na stronie CDA...

W Niemczech i Szwecji Conan jest obecnie królem - wspiął się na szczyty list przebojów, gromiąc po drodze najważniejszą grę tego roku, czyli GTA IV. W Wielkiej Brytanii z kolei barbarzyńca ustąpił miejsca Bellicowi, wciąz jednak jest tam największą pecetową premierą roku. Można już stwierdzić, że Age of Conan to największy sukces na polu MMORPG od czasu World of Warcraft.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?