The Journeyman Project
Wywiad z Vigilant EC
Zebius dnia 24.05.2008 12:54
Pamiętacie dość popularną w latach 90-tych ubiegłego wieku serię przygodówek s-f Journeyman Project? Wcielaliśmy się w niej w rolę agenta Protektoratu Czasowego - organizacji monitorującej czasoprzestrzeń i likwidującej niepożądane w nią ingerencje. Grupa fanów, ukrywająca się pod nazwą Vigilant EC, postanowiła stworzyć remake całej trylogii. Wywiad z członkami grupy (po angielsku) ukazał się na stronie Adventure Classic Gaming. Zapraszamy do lektury.

Projekt nosi nazwę The Journeyman Chronicles: Pegasus Dawn i opierać się ma na silniku Source. Ukazywać się będzie w formie epizodów, premiera pierwszego z nich planowana jest na gwiazdkę 2008 roku. Vigilant EC otrzymało oficjalną zgodę Presto Studios (twórców serii Journeyman Project) na prace nad tym remakiem. Trzymamy kciuki :)


   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 24.05.2008 17:15
Pamiętam tę grę z recenzji w Świecie Gier Komputerowych :) Coś jak Myst czy tytuły Cryo jeśli chodzi o sposób poruszania się, gra była dość popularna. Oceny też zdobywała porządne. Zapowiada się całkiem ciekawie.
54 #2 Zebius
dnia 24.05.2008 21:33
JP Turbo to jedna z pierwszych przygodówek, w jakie zagrałem i mile go wspominam (a grałem wtedy sporadycznie w ten gatunek gier). Kolejnych części nie miałem okazji bliżej poznać, choć jakieś demo sobie przypominam. Mam nadzieję, że uda im się zrealizować ten remake, bo chętnie bym sobie grę odświeżył, a oryginał, nie czarujmy się, mocno trąci myszką Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?