Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin
Prawie miesiąc temu informowaliśmy o polskiej premierze kolejnej przygodówki o najsłynniejszym detektywie wszech czasów: Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin. Wczoraj ukazało się angielskojęzyczne demo, tak więc jest okazja przetestować grę przed zakupem. Plik "waży" 644.7MB i można go ściągnąć STĄD.

Gra bardzo przypomina zarówno wyglądem, jak i sposobem prowadzenia rozgrywki, poprzednią produkcję Frogware, czyli Sherlock Holmes: Przebudzenie, tak więc osoby, które w Przebudzenie już grały, poczują się jak "u siebie w domu".

Przypominam, że Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin wydany został w naszym kraju przez City Interactive w sugerowanej cenie detalicznej 49,99zł, ale w sklepach wysyłkowych można tę grę dostać o kilkanaście złotych taniej.

Dodam tylko, że w demie nie ma możliwości zapisu stanu gry, a ze względu na sporą ilość tekstu, wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.


   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 28.03.2008 20:46
Wczoraj zakończyłam swoją przygodę z pełną wersją Sherlocka - jak ja tęskniłam za czymś, przy czym będę sobie włosy z głowy rwać, ach!Grin
Jak przejdziecie demo, to byłabym wdzięczna za informację, czy pojawia się tam jakiś fragment poezji, chętnie przeczytałabym co nie co w oryginalnym jazyku :)
54 #2 Zebius
dnia 28.03.2008 21:29
W liście Arsena do Sherlocka (sam początek rozgrywki) jest kilka zwrotek wierszem, ale czy warto dla nich ściągać demo? Wink2
Całego dema nie przeszedłem, musiałem wyjść z domu, a że brak możliwości zapisu, to nie chce mi się przechodzić od nowa.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?