Agatha Christie: Death on the Nile
Czytając poniższą nowinkę napisaną przez Azaziza przypomniałem sobie o istnieniu tej gry i zapowiedziach jakoby ukazać się miała na początku maja. Po małych poszukiwaniach okazało się, że Agatha Christie: Death on the Nile jest już dostępna, a co ciekawsze można nawet pobrać jej wersję trial (dającą 60 minut zabawy). Co prawda nie jest to produkcja wielkością lub rozbudowaniem przypominająca Agatha Christie: I nie było już nikogo czy Agatha Christie - Murder on the Orient Express, ale na pewno warto poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z nią.

Wersję trial ważącą 44MB pobrać możecie np. z tego adresu (wystarczy podać adres mail i można pobierać), ale zanim to zrobicie warto jeszcze rzucić okiem na naszą galerię z gry (część obrazków podesłał Azaziz, część przygotowałem sam).


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 06.05.2007 14:14
Jestem w trakcie czytania jednej z książek Agatha'y Christie. Ostatnia tak mi się spodobała, że zakupiłem grę. Po obrazkach widzę, że rzeczywiście gra nie jest górnych lotów... raczej na polonizacje nie mamy co liczyć... ale i tak ściągnę sobie powyższy plik... dzięki
2 #2 drozda
dnia 06.05.2007 14:26
Co do książek ACH - ostatnio nieźle się w nie wciągnąłem i w krótkim czasie nadrabiam zaległości :). Pechowo się złożyło, że Śmierć na Nilu czytałem zupełnie niedawno i dlatego już po samym wstępie do gry przypomniała mi się cała fabuła :cyclop:. Ale mimo wszystko warto sprawdzić :).
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?