IQ Publishing (firma)
Zapraszam do zapoznania się z poniższą informacją prasową wypuszczoną przez IQP, szczególnie mocno osoby z Poznania i okolic, które mają ochotę przetestować m.in. gry przygodowe z oferty firmy:

"Już 28 kwietnia odbędzie się impreza 'Electronic Sports World Cup 2007'. Firma IQ Publishing z przyjemnością zaprasza na swoje stoiska. Moc atrakcji gwarantowana!

Na pierwszym stoisku będziecie mieli szansę sprawdzić działanie najciekawszych akcesoriów z oferty IQ Publishing. Na 33 metrach kwadratowych zainstalujemy między innymi maty do tańczenia, kontrolery 'Shootpad' do gry w piłkę, a także damy szansę sprawdzić się na wirtualnym polu golfowym. Nie zabraknie również czegoś dla amatorów białego szaleństwa, jak i jazdy na deskorolce. Co więcej, zwiedzający nasze stoisko poznają smak zabawy na konsoli Wii z wykorzystaniem dedykowanych dla niej akcesoriów. Na własne oczy będzie można zobaczyć gry takie jak seria Dancing Stage, Real World Golf, czy Skate Attack.

Drugie stoisko pozwoli Wam spotkać się z naszym personelem, dowiedzieć się szczegółów odnośnie oferty IQ Publishing, a także zakupić nasze produkty po promocyjnych cenach – nawet do 20% taniej! Na tym stoisku będzie można zobaczyć także jak spisują się monitory przenośne dedykowane dla konsol Xbox 360 oraz PlayStation 2 firmy Joytech.

Targi w Poznaniu już w sobotę - 28 kwietnia. Raz jeszcze gorąco zapraszamy na imprezę i do odwiedzenia stoiska IQ Publishing. Do zobaczenia!"


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?