So Blonde
So Blonde - nowa gra od dtp
drozda dnia 03.03.2007 11:51
Zapraszam do przeczytania mojego tłumaczenia oficjalnej zapowiedzi nowej gry przygodowej sygnowanej postacią Steve'a Ince'a odpowiedzialnego za scenariusz:

"Jest młoda, jest piękna i pochodzi z bogatego domu: Sunny Blodne ma naprawdę mało powodów do zmartwień. Szczególnie dzisiaj: siedemnastoletnia amerykańska piękność jest właśnie w czasie luksusowej podróży przez Atlantyk. Towarzyszą jej rodzice obchodzący właśnie kolejną rocznicą ślubu, która stała się pretekstem do odbycia podróży. Jednakże zabawa nie jest w stylu dziewczyny, która wolałaby raczej spędzać ten czas ze znajomymi. Dlatego też wykorzystuje ona każdą sposobność do wymknięcie się rodzicom w celu zwiedzania statku. Gdy przepływają oni niedaleko Wysp Bermudzkich staje się rzecz nieunikniona: ciężki sztorm atakuje statek i ogromne fale go przytłaczają. Dziewczyna traci przytomność i przeniesiona zostaje do jednej z szalup ratunkowych...

Sunny dochodzi do siebie na cudownej piaszczystej plaży położonej na wyspie pokrytej palmami. Ledwie pamięta co się tak naprawdę jej przytrafiło. Ciągle trochę oszołomiona zauważa, że jest na plaży całkiem sama.

Jednakże niezamierzony pobyt na nieznanej wyspie z myślą, iż może jej już nigdy nie opuścić to jedna sprawa. Poważniejszym problemem dla Sunny jednakże będzie przymus życia bez luksusów do których zdążyła przywyknąć: jej telefon nie ma zasięgu, makijaż jest w nieładzie (Boże zlituj się, to są dopiero problemy ;) - dop. drozda) i nie wygląda na to, aby w pobliżu było jakieś centrum handlowe. A jej problemy dopiero się tak naprawdę zaczynają: z powodu jakichś zawirowań w czasie i przestrzeni wydaje się, iż dziewczyna cofnęła się w czasie parę stuleci - aż do chwili gdy okolice w których się znalazła rządzone były przez piratów i poszukiwaczy przygód.

Spory problem jak dla Sunny Blonde - jednakże to do graczy należeć będzie rozwiązanie tej historii w szalonej nowej grze przygodowej zatytułowanej So Blonde, która to zapowiedziana została dzisiaj przez dtp entertainment. Znany twórca gier przygodowych Steve Ince (Broken Sword) odpowiedzialny jest za tą niecodzienną historię. Gracze nie tylko staną przed przygodą i rozwiązywaniem zagadek, ale również zobaczą jak bohaterka przemienia się z dorastającej w bogactwie i zepsutej przez otaczający ją do tej pory luksus w odważnego rozbitka.

So Blonde, tworzone przez francuskie studio Wizardbox ma w sobie wszystko: piękną (anty-)bohaterkę, pokłady czarnego humoru, cudowną oprawę graficzną i tony innych niespodzianek.

dtp entertainment wypuści So Blonde w świat pod skrzydłami ANACONDY. Na chwilę obecną zapowiedziane jest październikowe wydanie gry na obszarze krajów niemieckojęzycznych."

Co prawda fabuła pełna jest banałów, ale sama gra zapowiada się dosyć ciekawie. Sami zresztą się przekonajcie i rzućcie okiem na pierwszy wypuszczony obrazek z gry. Czy tylko ja mam skojarzenia z Runaway?   

Komentarze


60 #1 Bravo
dnia 03.03.2007 14:03
My na początku gra skojarzyła się z serialem Zagubieni Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?