The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy
Najlepiej będzie gdy poczytacie oficjalną informację wypuszczoną przez IQP:

"The Adventure Collection, seria gier przygodowych wydawana przez firmę IQ Publishing, została wzbogacona o kolejny tytuł - The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy.

Jest to już piąta odsłona z serii gier Atlantis. Akcja gry została osadzona w 1937 roku. Gracz wciela się w postać młodego inżyniera, Howarda Brooksa. Historia rozpoczyna się na pokładzie zeppelina Hindenburg lecącego do Nowego Jorku. W trakcie podróży, główny bohater zostaje zaatakowany przez członków pewnej sekty okultystycznej. Szybko okazuje się, że członkowie ów sekty poszukują śladów zaginionej cywilizacji i są przekonani, że Howard jest kluczem do rozwiązania zagadki. Czy jest to prawda? Czy Brooks posiada informację, na których tak bardzo zależy członkom sekty? Przekonacie się o tym zwiedzając fantastyczne miejsca, takie jak świątynia w Mezopotamii, pałac w Indiach, Chiny, czy Empire State Building w Nowym Jorku.

Przygotujcie się na wspaniała przygodę, wykraczającą poza granice wyobraźni. Przed Wami mnóstwo ciekawych zagadek, zmuszających do logicznego myślenia, ponad 30 postaci, z którymi przyjdzie Wam porozmawiać, wszystko to odpowiednio doprawione atmosferą tajemniczości. Bardzo mocną stroną The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy jest oprawa audio-wizualna, utrzymana w klimacie lat 30-tych ubiegłego wieku.

The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy ukaże się w polskiej wersji językowej. Więcej szczegółów na temat wydania już wkrótce."


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?