Broken Sword: Anioł Śmierci
Jak donosi serwis gram.pl:

"CD Projekt informuje, że premiera długo oczekiwanej gry przygodowej Broken Sword: Anioł Śmierci została przesunięta na piątek 26 stycznia.

Powodem opóźnienia premiery jest brak prądu spowodowany wichurami, jaki nastąpił w drukarni przygotowującej opakowania i instrukcje do gry. Za opóźnienie najmocniej przepraszamy.

Broken Sword: Anioł Śmierci to czwarta część jednej z najpopularniejszych serii gier przygodowych. Wcielając się w postać Georga Stobbarta musimy rozwikłać tajemnicę starożytnego manuskryptu, który kryje tajemnicę potężnej i przerażającej broni.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej a głównym bohaterom swoich głosów użyczyły takie gwiazdy jak Borys Szyc i Magdalena Cielecka. Dodatkowo w każdym pudełku z grą znajduje się także trzecia część gry Broken Sword - The Sleeping Dragon w polskiej wersji językowej.

Gra Broken Sword: Anioł Śmierci ukaże się 26 stycznia w sugerowanej cenie 99,90 PLN. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Więcej informacji na stronie: www.gram.pl/BrokenSword4".


   

Komentarze


39 #1 Black Predator
dnia 24.01.2007 16:38
Szkoda, że opóźnienie nie zostało spowodowane przez to, że CD Projekt przygotowywał również wersję kinową Sad
39 #2 Black Predator
dnia 24.01.2007 16:39
A to, że Borys Szyc i Magdalena Cielecka będą użyczali swych głosów postaciom jakoś do mnie nie przemawia...
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?